Zastanawiasz się nad prezentem dla mężczyzny? Podaruj mu perfumy

Przy okazji świąt czy imienin naszego ojca, brata albo partnera, za każdym razem namyślamy się, co mu tym razem podarować. Nie chcielibyśmy wręczać kolejnego krawata, kubka czy zabawnego T-shirta, ponieważ to szablonowe prezenty, których nie możesz ponownie podarować bardzo bliskiej ci osobie. Szukasz czegoś nadzwyczajnego, a tym niezwykłym podarunkiem mogą być perfumy. Jeżeli dotąd bałaś się dobierać zapach dla kogoś innego aniżeli dla siebie, powinnaś wyzbyć się tych lęków, gdyż to wcale nie tak ciężkie zadanie, jak myślisz.

perfumy

Autor: Subratasw
Źródło: http://www.flickr.com
Przed pojechaniem na zakupy dobrze jest poznać parę ważnych informacji na temat perfum. Po pierwsze zapachy dzielą się na kilka grup. Pierwszy typ to zapachy owocowe, jakie dodają sił oraz są niebywale pozytywne. Możesz je poczuć w paco rabanne 1 million męskie. Aromat mandarynki miesza się tutaj z intensywnymi przyprawami, co daje naprawdę niespodziewany i niezwykle uwodzicielski zapach.

Następna grupa to zapachy kwiatowe, jakie w perfumach dla mężczyzn nie występują za często, jednak można się z nimi spotkać. Dużo popularniejsze są zapachy orientalne – trwałe, a jednocześnie dość ciężkie, więc nie nadają się na wszystkie okazje. Zapachy drzewne zaś są wyjątkowo ciepłe, a jednym z częstych jest aromat drzewa sandałowego. Nie można zapomnieć o świeżych zielonych zapachach, zawierających przyjemne wonie roślin – przeczytaj. Kiedy już zaznajomiłeś się z rodzajami zapachów, powinieneś wiedzieć o podstawowej regule – perfumy dla panów muszą być dyskretne, a zarazem

perfumy

Autor: Paul Blake Howard
Źródło: http://www.flickr.com

fascynujące, dlatego powąchaj choć parę propozycji, aby wybrać zapach, jaki najbardziej ci się spodoba.

Dobrze też postawić na perfumy o podobnej kompozycji zapachowej do kosmetyków, które stosuje na co dzień, ponieważ ich woń musi współgrać z wodą perfumowaną, a nie odróżniać się od niej. Jeśli w takim razie poszukujesz niezwykłych perfum dla swojego mężczyzny, pójdź do perfumerii oraz zdecyduj się na zapach, który cię uwiedzie. Szczególnie godny uwagi jest na przykład Comme Des Garcos, obok którego żadna pani nie przejdzie bez zaciekawienia. Nie obawiaj się, że nie trafisz w upodobania bliskiego ci mężczyzny, ponieważ każdy zapach ma coś w sobie oraz zawsze na jakąś okazję będzie można go zastosować, choćby na weekendową imprezę z przyjaciółmi lub wspólną kolację.