Zara – hiszpańska firma flagowa

Gdy w tysiąc dziewięćset siedemdziesiątym piątym roku Amancio Ortega zakładał swój prywatny butik w La Coruni na pewno nie wyobrażał sobie, że trzy dekady potem zostanie najbogatszym mieszkańcem Hiszpanii i wywalczy piąte miejsce w katalogu globalnych krezusów w 2012 roku. A był tak przekonany o sukcesie, że jego marzenia się zrealizowany? Trudno powiedzieć.

buty

Autor: Solo Femme
Źródło: Solo Femme

Co jest natomiast pewne to to, że współcześnie każda kolekcja Zara jest relacjonowana w świecie trendów z ogromnym zainteresowaniem. Nie ma się co dziwić, każdy kto jest na bieżąco z pozycjami iberyjskiego potentata – na stronie WWW, w piśmie branżowym bądź w telewizji – na pewno stwierdzi, że projekty są wykonane idealnie, a materiały użyte do wyprodukowania są wysokiej jakości.

Jeżeli zainteresował Cię opisany temat, poznaj serwis hurtownia srebra, gdzie odnajdziesz dodatkowe info. Pogłęb swoje wiadomości.

W zasadzie w tych 2 czynnikach można zauważyć źródła wielkiego sukcesu ubraniowego potentata.

Istotną rolę odgrywa też sprawny marketing. Od teraz podstawową twarzą tej iberyjskiej marki jest wspaniały piłkarz i globalny celebryta – David Beckham. Celem promocji w tym wypadku została nowa bieliźniana kolekcja Zara. Kontraktowanie gwiazd do promowania marki to klasyczne posunięcie biznesowe, które gwarantuje wiele korzyści marce. Jednak tak czy inaczej, Zara nie wymaga wielkich kosztów na promocję, gdyż marka ta jest znana na całym globie. Banery ze słowem Zara spotkasz w pięćdziesięciu krajach świata.

buty damskie

Autor: Tosca Blu
Źródło: Tosca Blu

Wiosna to okres bardzo kapryśnej atmosfery – wszakże mówi się, że kwiecień-plecień, bo przeplata, trochę zimy, trochę lata. Tygodnie bywają miłe, ale zdarza się, że pojawiają się intensywne opady. Na takie właśnie mokre dni najlepsze będą stylowe kozaki Zara, sprzedawane w najnowszej kolekcji tej światowej marki. Jeśli nie zamierzasz wychodzić z mieszkania, by przymierzać odzież w sklepie, możesz zakolegować się z mocno interaktywną witryną sieciową firmy, na której są fajne narzędzia multimedialne, które umożliwią tobie dobór kreacji. Piszemy tu o internetowej przymierzalni, w której kreacje wdziewa się na postacie modeli.

Źródło: domodi