Zatroszcz się o włosy i skórę po słonecznych kąpielach

Po letnich wojażach Twoja cera jest sucha i szorstka w dotyku, a włosy straciły swój dawny połysk? Czas więc się zregenerować! Przede wszystkim ruszmy na ratunek przesuszonym pasmom. Wyszukajmy internetowy sklep z kosmetykami do włosów albowiem najlepiej będzie zainwestować w maski wygładzające z bogatymi składnikami odżywczymiDostają się one do wnętrza włosa i wygładzają nawet te szczególnie zniszczone pasma. Są to kosmetyki, które dobrze jest pozostawić na włosach kilka minut w turbanie.

Mocno nawilżają, odżywiają pasma, naprawiają zniszczenia po słonecznych kąpielach. Jeśli widzimy, że końcówki są rozdwojone i przesuszone, zastanówmy się nad wizytą w salonie fryzjerskim. Nawet małe podcięcie spowoduje, iż na nowo staną się ozdobą. Poczekajmy z nałożeniem farby, aż nowa fryzura odzyska dawny blask. Co prawda możemy to przyspieszyć domowymi maseczkami, ale z całą pewnością szybciej dostrzeżemy poprawę inwestując w cieszące się dobrą opinią kosmetyki do włosów np. Matrix włosy.

Pamiętajmy, że nawilżanie to podstawa. Nie tylko włosów, ale też skóry. Stale nawilżana, wolniej się starzeje. Po kąpieli, w mokrą, rozgrzaną skórę wcierajmy balsamy lub naturalną oliwę z oliwek. Parę chwil masażu, a ciało stanie się gładkie i dobrze nawilżone. Poszarzałą skórę na początek potraktujmy peelingiem. Kosmetyk możemy zrobić same, z produktów, które znajdziemy w naszych kuchniach tudzież postawić na gotowe produkty.Przesuszonej skórze twarzy ukojenie przyniosą maseczki. Dostarczają o wiele więcej składników odżywczych i regenerujących niż kremy. Są niezastąpione kiedy musimy błyskawicznie poprawić swój wygląd. Zobacz więcej: czytaj.

Szczotka do włosów

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Skóra po ich zastosowaniu momentalnie staje się świeższa i gładsza. Dzisiejsze maski można stosować tak jak krem na noc, tyle, że nakłada się go bardziej obfitą warstwą. Dlaczego? Albowiem w nocy skóra pobiera składniki aktywne i regeneruje się ze wzmożoną siłą. Muśnięta słońcem skóra to wspaniała pamiątka po odbytych wakacjach oraz potwierdzenie udanego urlopu. Gdy postaramy się o odpowiednie nawilżenie opalenizna zostanie z nami znacznie dłużej…