Zabiegi medycyny estetycznej – mezoterapia zabiegiem korzystnie wpływającym na kondycję skóry – przeczytaj więcej porad

Wraz z upływem lat nasza skóra traci młodość: dostrzec można na niej zmarszczki, pogorszeniu ulega jej jędrność oraz elastyczność. Wiele pań pragnie się tych objawów starzenia się skutecznie pozbyć. Naprzeciw ich potrzebom wychodzą kliniki medycyny estetycznej , które wykonuję między innymi zabieg mezoterapii.

Mezoterapia Katowice, którą oferują to zabieg , który przywraca świetny wygląd bez konieczności sięgania po skalpel. Podczas zabiegu w skórę

zabieg kosmetyczny

Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

przedstawicielki płci pięknej wstrzykiwane są substancje wykazujące działanie aktywne: kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy a także kwas polimlekowy. Mezoterapia Katowice (Mezoterapia – Katowice), którą mają do zaoferowania może być przeprowadzana na różnych częściach ciała. Zabieg może zostać wykonany nie tylko na twarzy, ale również na innych rejonach ciała. Efektem zabiegu są mniej widoczne zmarszczki. Poprawia się jędrność skóry, jest ona także lepiej nawodniona. Mezoterapia zapewnia doskonałe rezultaty nie tylko w wygładzaniu zmarszczek. Niezwykle skutecznie pozwala zmniejszać cellulit oraz rozstępy.

Dopasowane indywidualnie do każdej klientki składniki o działaniu odżywczym są wprowadzane w skórę za pomocą wyjątkowo cienkiej igiełki. Kobiety, które cechują się dużą wrażliwością na ból mogą przed wykonaniem nakłuć otrzymać znieczulenie znieczulenie przy tatuażu dotatuazu powierzchniowe. Bezpośrednio po skończeniu zabiegu na rejonach ciała, które objęte były zabiegiem zobaczyć można ślady po nakłuciach. (Dermatologia estetyczna w Katowicach) Pamiątki te znikają po dwóch dniach. Zabieg nie powinien zostać wykonany u wszystkich kobiet. Nie zostanie on wykonany u pań w stanie błogosławionym, u pacjentek z cukrzycą oraz u pacjentek z opryszczką.

Na siedem dni przed planowaną datą zabiegu nie powinno się zażywać aspiryny ani innych leków, które powodują zmniejszenie krzepliwości krwi. Efekty mezoterapii zobaczyć można już po upływie jednego dnia. Jednak aby osiągnąć naprawdę zadowalający efekt, zazwyczaj przeprowadza się serię zabiegów. W zależności od głębokości zmarszczek u jednej pacjentki wykonuje się przynajmniej serię czterech zabiegów, w niektórych przypadkach niezbędne jest ich zwiększenie do ośmiu. Między każdym zabiegiem wymagana jest co najmniej czternastodniowa przerwa. Aby efekt zabiegu był długotrwały, poleca się przeprowadzanie go dwa razy w roku. Wtedy efekty widoczne będą na skórze naprawdę długo.