Zabawne koszulki są niesamowite!

Istnieje wiele interesujących sposobów na pokazanie otoczeniu swojego humoru. Jeśli naturalnie nasz humor jest społecznie akceptowalny, zatem nie wyśmiewamy się, przynajmniej przy nieznajomych z różnego rodzaju świętości mocno istotnych dla pewnie każdego dojrzałego krajana, definitywnie nie ma żadnych przeciwwskazań ku temu by starać się ukazać swoje poczucie humoru, postrzeganie świata. Zwłaszcza w naszym kraju zauważyć można wiele absurdów, a więc ciężko nie śmiać się z nich. Właśnie: ale jak?

Może nałożenie śmiesznej koszulki sprawi, że tak jakby zamanifestujemy swoje realne ja? Niby zabawna koszulka nie jest przesadnie niestandardowa, lecz można śmiało rzec, iż nałożenie na własne ciało niecodziennej koszuleczki nie jest złym wyjściem.

Odwiedź naszą stronę. Tam czekają na Ciebie następne niezwykle zajmujące wątki. Robimy dla Was dalsze wiadomości i będziemy zobowiązani, jeżeli je oglądniecie.

Zwłaszcza, że bądź co bądź wzorów tego typu koszulek jest od zatrzęsienia. Ciężko nie dostrzec, iż często właściciele takowych koszulek są niejako zwykłymi pozerami, ale no z drugiej strony: zapewne się za takowych sami nie uważamy, więc nie patrzmy na to zbytnio, bo mamy dużo bardziej interesujących rzeczy do wykonania.

t-shirt z nadrukiem

Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

Niegdyś nie było ogromnego wyboru, jeśli w grę wchodziły fajne wzory, znaki i napisy. Doskonale, że ostatnimi czasy to się znacząco pozmieniało. A więc czymś wielce powszechnym jest chociażby zamieszczane na koszulkach nowych memów. Perfekcyjny przykład szybkiego zareagowania to chociażby sprzedaż t-shirtów związanych hitu Internetu, mianowicie – Hera, koka, hasz, LSD. Zresztą sami również mamy możliwość skonstruować własny tekst na koszulce!

Stwórz

Trudno nie trafić na ten sklep z koszulkami, w którym nie ma takiej możliwości. Zapamiętajmy jedną kwestię: nierzadko owe koszulki są z beznadziejnego materiału, ponieważ są sprowadzane w tysiącach z Chin. Niby dzisiaj wszystko sprowadza się z dalekiej Azji, ale no akurat w przypadku t-shirtów z wzorami jest nieco gorzej. Zatem pierzmy odpowiednio koszulki, uważajmy na nie, a pewnie będziemy przez dłuższy okres czasu mieli możliwość pokazywać za ich pośrednictwem własne poczucie humoru. Dobry humor to podstawa, coś dzięki czemu moglibyśmy wreszcie zapomnieć o wszystkich problemach.