Wymazywanie zmarszczek za pomocą botoksu i kwasu hialuronowego

Niemało kobiet korzysta dzisiaj z różnych zabiegów proponowanych przez gabinety medycyny estetycznej, ponieważ zabiegi te posiadają mnóstwo wartościowych właściwości dla naszej urody. Pomagają zaznaczyć walory urody i zarazem zakamuflować mnogość jej mankamentów.

modna kobieta

Autor: Lwp Kommunikáció
Źródło: http://www.flickr.com
Z wiekiem nasza skóra traci na jędrności, pojawiają się również pierwsze zmarszczki, w związku z tym wiele kobiet decyduje się na przykład na profesjonalne usuwanie zmarszczek warszawa. Więcej na .

Chcielibyśmy zaprezentować Ci następny wpis na analogiczny temat. Liczymy na to, że przypadnie Ci do gustu. Wejdź w link – w nim czeka na Ciebie interesujące zagadnienie (https://www.dermamed.com.pl/oferta/venus-legacy-lifting-ciala).

Usuwanie zmarszczek to zabieg, który wolno uczynić z wykorzystaniem botoksu lub kwasu hialuronowego. Naturalnie warto dowiedzieć się na czym polegają obie metody oraz kiedy są one stosowane.

Botoks to preparat, jaki przeważnie jest używany do wygładzania zmarszczek, jest to również wyśmienity zabieg profilaktyczny mający na celu zapobieganie pojawianiu się zmarszczek, wobec tego często botoks użytkuje się nawet u osób po 25 roku życia. Efekty zabiegów z użyciem botoksu utrzymują się mniej więcej 3-4 miesiące, wobec tego zabieg ten należy regularnie powtarzać. Jeśli decydujesz się na botoks warszawa to z pewnością zabieg musisz zrealizować w fachowym gabinecie u wykwalifikowanego specjalisty, bo nieprawidłowe użycie botoksu może wywołać mniej czy też bardziej spore skutki uboczne, wobec tego przed zrealizowaniem zabiegu z użyciem botoksu upewnij się, że doktor ma doświadczenie oraz dobre kwalifikacje. Więcej na .

Kwas hialuronowy jest użytkowany przeważnie w mezoterapii twarzy, dzięki czemu skóra pozostaje prawidłowo nawodniona oraz aktywowana do odnawiania. Zabieg ten realizuje się co najmniej w czterech do sześciu seriach, trzeba go powtarzać mniej więcej co 4-6 miesięcy. Niemniej kwas hialuronowy warszawa również jest użytkowany w celu usuwania zmarszczek oraz modelowania rysów twarzy, rezultat jest o wiele trwalszy niż w przypadku użycia botoksu, ponieważ zdoła utrzymywać się nawet do 12 miesięcy. Czytaj też

Trudno stwierdzić czy usuwanie zmarszczek będzie lepsze przy użyciu botoksu lub kwasu hialuronowego. Bezspornie ważna jest opinia doktora a także kondycja skóry pacjenta, zatem przed poddaniem się jakiemukolwiek zabiegowi bezsprzecznie musisz skonsultować się z zawodowcem.