Wykwintne i modne perfumy to równocześnie kunszt oraz artyzm

Perfumy to artyzm oraz kunszty jednocześnie. Podobnie jak wszelka pozostała sfera sztuki, też i perfumy mają swą przeszłość, swoje stylistyczne czasy, kapitalnych artystów, wreszcie mają także znakomite dzieła, przełomowe oraz nadzwyczajne.

zapach

Autor: Norio NAKAYAMA
Źródło: http://www.flickr.com
Wspaniałe perfumy Creed to królewskie perfumy, jakie urzekną każdego też najbardziej wymagających konsumentów. Marka pachnideł jaką jest Creed, nie mówiąc o długiej, znanej historii, jest rewelacyjna też ze względu na używanie pradawnej techniki sporządzania rzadkich składników wyselekcjonowanych do produkcji pachnideł. Pachnidła Creed stosowały takie znakomitości, jak królowa Wiktoria, cesarz Franciszek-Józef i jego żona Sissi, Sir Winston Churchill czy też prezydent John F. Kennedy. Aktualnie też pachnidło te używa m.in. Robert de Niro czy Sylvester Stallone. Stworzona z naturalnych składników dużej klasy. Perfumy Creed posiadają w ofercie perfumy – sprawdź przykłady – dla niewiast i mężczyzn. Nalewane są do stylowych fiolek będących innowacyjnym modelowaniem dziejowych pierwowzorów. Warto wymienić chociażby modne pachnidło między innymi Green Irish Tweed wykonane za sprawą Oliviera Creeda o woni paproci. Na dodatek ogromną popularnością upaja się owocowo-piżmowe zapachy Creed Aventus, który zainspirowany jest tragicznym życiem Napoleona Bonaparte. Interesujące informacje znajdują się na stronie: przeczytaj.

drogeria

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Renoma Creed to sztuka w wykonywaniu zapachu, ceremoniał, luksus i najnowocześniejsze podejście do przeszłości i dziedzictwa. Pachnidło Comme des Garçons to dziś doskonała francuska marka, jaka została stworzona przez projektantkę mody Rei Kawakubo, jaka aranżuje pachnidło kontrowersyjne z kompozycji tlenu, błysku metalu, błonników, paznokci Ekert – (lakier hybrydowy) oraz wiele innych, tak samo niewyobrażalnych kompozycji. W dzisiejszych czasach Comme des Garçons jest jedną w największym stopniu nadzwyczajnych marek na ziemi. Wiele znakomitych ludzi wręcz jest wielbicielami tego romantycznego oraz kontrowersyjnego zapachu. W ofercie na rynku są perfumy dla mężczyzn oraz kobiece. Pośród 74 zapachów tej marki każdy odszuka zapachy dla siebie.