Wybierz się do zakładu piękności na procedurę przy wykorzystaniu lasera i odmień formę swojej skóry o 100%!

Każda pani chce być piękna, w dążeniu do upragnionego efektu kobiety chętnie korzystają z zakładów piękna, które mają sposobność rozwiązać wiele z problemów jakie dostarcza nam stan naszej cery, etc. Coraz częściej do udoskonalenia naszej aparycji w zakładach kosmetycznych wykorzystywane są rozwinięte techniki. Jedną z nich okazuje się być laser.

Z jakiego powodu powinieneś skorzystać z lasera ktp

Laser KTP (więcej znajduje się tutaj) w pierwszej kolejności sprawdza się przy usuwaniu wszystkich zmian skórnych umiejscowionych głownie na twarzy. Dodatkowo umożliwia usunięcie takich zmian jak: pajączki naczyniowe, (cherry angiomas, teleangiectasias bądź naczyniaki gwiaździste, zmiany barwnikowe. Mniej wiadomymi odpowiedziami jest użycie tego typu leczenia przy fotoodmładzaniu albo leczeniu kępek żółtych (xanthelasma palpebrarum). Skutecznie poradzi sobie z różnego typu brodawki, np. wirusowe czy płaskie. Bez problemu usunie niepożądany już tatuaż (szczecin studio tatuażu) w kolorze czerwonym. Po procedurze skóra jest zazwyczaj zaczerwieniona i może wystąpić lekki obrzęk. Symptomy przeważnie ustępują po upływie od kilku do kilkunastu godzin.

Poznaj komfort czynności epilacji

Epilacja to trwałe lub tymczasowe usunięcie zbędnego owłosienia. W przeciwieństwie do depilacji, podczas zabiegu epilacji owłosienie usuwane są wraz z ich cebulką – w wyniku czego owłosienie wyrasta słabsze, a po kilku zabiegach znika kompletnie.

W tym wypadku także z asystą przychodzi laser. Jest to technika bezinwazyjna. Zbędne owłosienie likwiduje się przy użyciu wiązki lasera, który przenika do skóry likwidując cebulkę włosa. Aby eplicja została poprawnie wykonana, musi poprzedzić ją narada u kosmetologa, który oceni stan naszej skóry i włosków, a kolejnie dobierze właściwe parametry lasera. Jeśli nie występują przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu, kosmetolog zrobi próbę. Przed wykonaniem epilacji nie wolno się opalać najmniej na miesiąc przed ustalonym zabiegiem. Zraniona i sucha skóra nie kwalifikuje się do przeprowadzenia zabiegu. Po epilacji również niewskazane jest wystawianie skóry na słońce.

Więcej od autora notatki