W którym miejscu znajdę cienie do powiek i gadżety do smartfonów?

Kiedy chcemy cudownie wyglądać, my kobiety, to wtedy zaczynamy się malować. Dobry makijaż doda nam nie tylko uroku, ale też pewności siebie. Jednak nie zawsze mamy pewność, które cienie do powiek okażą się tymi najlepszymi. Przy zakupie mamy problem, czy konkretny kolor będzie pasował do koloru naszych oczu, czy cień tej firmy się nie sypie, czy przypadkiem jakiś cień nie ma za dużo świetlistych drobinek i jeszcze czy trzeba dużo danego cienia położyć, by uzyskać odcień taki jak w pudełku.

klik

Autor: Sharon Wesilds
Źródło: http://www.flickr.com

Wiadomo, że dopóki się nie kupimy cieni i ich nie wypróbujemy same, to nie będzie się wiedziało, czy ten cień nam pasuje. Dopiero, kiedy się umalujemy i pójdziemy na imprezę, a później z niej wrócimy dowiemy się, co wart jest cień, który zechciałyśmy mieć w swojej kosmetyczce. Bo wiadomo, że ważne jest również, by cień był trwały. Na imprezie najczęściej niewiele widać, ale gdy używamy cieni, na co dzień, to nie będziemy, co chwila poprawiać „oka”.

Ekscytujący tekst? Jeżeli tak myślisz, kliknij tu. W tamtym miejscu czeka na Ciebie więcej bonusów (https://www.permanent24.pl/elektryczne-szczoteczki-do-oczyszczania-twarzy) – one także Cię żywo zainteresują.

Trzeba mieć dobre cienie do powiek , które będą trzymały się długo, z tego powodu warto również kupować bazę pod cień i nie zapominać o tym, żeby jej używać.

Telefon to za mało

W obecnych czasach tylko telefon nie wystarczy, obecnie trzeba mieć różne dodatki do swojego telefonu. A kiedy spojrzy się na te wszystkie gadżety do telefonów to możemy mieć spory dylemat, bo jest ich bardzo dużo i aż dziwi to, że ciągle produkowane są kolejne. Kiedy teraz kupuje się telefon konieczny do niego jest case albo najlepiej kilka, inny na wszystkie dni tygodnia, do tego słuchawki, mniejsze i większe, bo jasne jest, że do słuchania muzyki w różnych sytuacjach niezbędne są, chociażby dwie pary. Do tego opaska na ramię, bo kiedy ćwiczymy smartfon musi być razem z nami.

Każdy na swoim telefonie ma milion aplikacji, które pomagają spalić określoną ilość kalorii, ćwiczyć przez właściwą ilość minut, nie mówiąc już o tym, że są wsparciem przy wyborze tylko zdrowych potraw i przypominają o tym by pić tyle wody ile potrzebuje nasze ciało. Dlatego poza tym, co w środku ludzie dbają też o to, co na zewnątrz. Chociaż najczęściej wszyscy dokonują zakupów gadżetów niemalże, co sześć miesięcy, bo co pół roku postanawiają kupić również nowe telefony i cały ten gadżeciarski interes wokół telefonów nie ma końca.