W jaki sposób wybrać perfekcyjny pierścień zaręczynowy?

Chcąc wyselekcjonować perfekcyjny pierścionek zaręczynowy nieodzowne będzie podjęcie paru decyzji, m.in. tyczących się zabarwienia złota, fasonu, rozmiaru, a także rodzaju kamienia.
Należy zwrócić uwagę, jaki odcień biżuterii nosi na co dzień przyszła narzeczona.

Jeżeli Dama woli srebro – sugerujemy, aby pierścionek był wykonany w białym złocie, w taki sposób by harmonizował z resztą precjozów. Jeśli jednakże jest miłośniczką klasycznej biżuterii, bez wahania możesz wybrać pierścień ze złota żółtego. Pierścionki dwukolorowe rekomendujemy Paniom bez sprecyzowanych preferencji, co do zabarwienia precjozów. Przy wyborze fasonu należy zwrócić uwagę na styl biżuterii wkładanej przez Panią. W przypadku delikatnej i drobnej, sugerujemy dyskretny oraz elegancki wzór pierścienia. Pierścionek infinity to idealny wybór, który sprawdzi się za każdym razem.
przyjęcie weselne

Autor: Michael Reinhold
Źródło: http://www.flickr.com
Dla pań lubiących większą a także bardziej ozdobną biżuterię, dobrym wyborem jest pierścień mający wyszukane, odważne kształty. Może być to fason z jednym kamykiem i fantazyjną szyną lub wielokamieniowy model. Odpowiednie będą również wzory z kolorowymi szlachetnymi kamieniami w sąsiedztwie brylantów. Jeśli istnieje takowa możliwość, trzeba szczegółowo zmierzyć rozmiar pierścionka noszonego przez wybrankę serca. Najdokładniej jest zmierzyć wielkość wewnętrzną pierścienia (proszę zwrócić uwagę, by jego szerokość była zbliżona do tego, który będzie wyłoniony) z pomocą suwmiarki czy też innego przyboru.

Jeżeli wyrób nie jest idealnie krągły, pomiaru trzeba dokonać w paru miejscach.

Czy według Ciebie, ten artykuł zasłużył na większą uwagę? Jeżeli tak, to zobacz również zbliżone przydatne teksty (http://mengarnitury.pl/), które niewątpliwie zaspokoją Twoją ciekawość.

W idealnej sytuacji do salonu trzeba dostarczyć pierścień należący do przyszłej narzeczonej, celem szczegółowego pobrania miary.