W jaki sposób należy dobierać właściwą biżuterię do pracy?

Biżuteria powinna nade wszystko dodawać elegancji oraz podkreślać atuty kobiety. Delikatna oraz subtelna, podkreślająca charakter i osobowość, to doskonałe dopełnienie codziennej stylizacji – oczywiście o ile przy tym nie przesadzamy.
Miej na uwadze, że zegarek, stylowy naszyjnik czy też chociażby kolczyki muszą być dodatkiem do stroju, nie natomiast odwrotnie.

Biżuteria na Sylwestra i karnawał z kolekcji Stardust marki diva

Autor: diva
Źródło: diva
stopy

Autor: www.niedajmysie.pl
Źródło: www.niedajmysie.pl
Srebrna, a zwłaszcza złota biżuteria, dla przykładu złote kolczyki wyeksponowana w za dużej ilości, może wyglądać trochę tandetnie i zamiast oczarowywać, to będzie przytłaczać. Miej na uwadze również, że wyraziste kolczyki złote i duża bransoletka, które pięknie wyglądają oddzielnie, niekoniecznie dobrze będą do siebie pasować. Jeśli utrzymasz umiar, biżuteria doda Ci wytworności oraz szyku – również na co dzień. Jeśli natomiast założysz za dużo dodatków, to możesz nieumyślnie przekroczyć granicę dobrego smaku oraz gustu.

kolczyki złote

Autor: fsf.images
Źródło: http://www.flickr.com
Ze złotą biżuterią sprawa jest najbardziej skomplikowana, ponieważ można bardzo łatwo przesadzić, z tego też powodu bądź czujna. Wraz z gładkimi tworzywami, które nie będą rywalizowały ze szlachetnym kruszcem. Małe kolczyki złote z ozdobnym kamieniem znakomicie będą się prezentować w obecności zwykłej czarnej albo też granatowej marynarki. Casualowy sweter z dekoltem z pewnością polubi się z kolei z minimalistycznym łańcuszkiem i z delikatnym pierścionkiem. Złota reguła dla pań, które mają skłonność do wkładania za wielu złotych ozdób: przed wyjściem zerknij w lustro i zdejmij jedną rzecz. To będzie wystarczające. Jeśli chciałabyś wyglądać kompetentnie w biurze, musisz zapomnieć o rozbudowanych, kolorowych kolczykach i o szerokich bransoletach.

W biurze najlepiej sprawdzą się subtelne kolczyki, zegarki i naszyjniki. Stanowczo króluje klasyczne białe złoto oraz srebro, które doskonale uzupełniają zarówno strój elegancki, jak i ten nieco mniej formalny.