Czas na letnią stylizację! Złocista opalenizna oraz zwiewna sukienka kluczem do pięknego wyglądu

Już od dawna wiadomo, że wyrazista opalenizna może zauważalnie podkreślić urodę, zwłaszcza w sezonie letnim, gdy mamy okazję, aby odkryć nogi i ramiona. Delikatna sukienka, równomierna opalenizna i włosy ‘upięte wiatrem to bardzo dobry pomysł na wakacyjną stylizację, jaka przyciągnie spojrzenia przechodniów oraz zyska aprobatę naszych bliskich. To dokładnie w sezonie letnim możemy za pomocą eleganckich kreacji podkreślić swą sylwetkę i oczywiście złocistą opaleniznę.

SPA

Autor: IQ MEDISPA
Źródło: IQ MEDISPA
Wakacyjny urlop jest najlepszym czasem na ‘odświeżenie szafy’ w celu dobrania wielu ciekawych kreacji. Aby ożywić wakacyjną stylizację zdecydowanie warto zatroszczyć się o intensywną opaleniznę, która niesamowicie uatrakcyjnia nasz wizerunek. Panie, które regularnie odwiedzają solarium często decydują się też na pakiety Day SPA, jakie także doskonale wpływają na kondycję ciała. Jak wiemy wiadomo, najlepsze solarium to takie, które wyróżnia się nowymi lampami, gwarantującymi wysoką skuteczność, a w związku z tym decydując się na opalanie, należy zapytać obsługę o czas ostatniej wymiany łóżek. Więcej jest tu: osób, które kładą nacisk na równomierność opalenizny zalecane jest solarium stojące, zapewniające opaleniznę na całym ciele. Solarium stojące może pochwalić się ogromną popularnością także poza sezonem wakacyjnym, ponieważ pozwala ono na długo zachować wakacyjną opaleniznę. Ci, którzy pragną przez cały rok cieszyć się idealną kondycją skóry powinny systematycznie zapewniać sobie pakiet Day SPA, gdyż stanowi on najsprawniejszą oraz najefektywniejszą pomoc. Najlepsze solarium to nie tylko mocne lampy opalające, ale też bezpieczeństwo.

Solarium
Przed skorzystaniem z solarium należy sprawdzić, czy spełnia ono wszelkie standardy, takie jak np. ochronne filtry, albo zdezynfekowana powierzchnia. Zarówno solarium tradycyjne, jak i stojące powinno być czyszczone po każdej osobie.

Dla osób, które nie dysponują czasem na zażywanie kąpieli słonecznych lub po prosty nie przepadają za wakacjami na zatłoczonych plażach, bardzo dobrym rozwiązaniem są wizyty w solarium, dzięki którym możemy uzyskać złocistą opaleniznę – więcej informacji. Przed pójściem do solarium warto sprawdzić, czy lampy są dla nas zarówno efektywne, jak też bezpieczne. Ładna opalenizna w połączeniu z wakacyjną kreacją jest w stanie dodać nam niesamowitego uroku, za sprawą którego wyróżnimy się z tłumu.