Super pomysły na malowanie paznokci w sezonie jesiennym

Lato pomału się kończy. Noce w sierpniu stają się dużo zimniejsze. W przeciągu dnia temperatura także schodzi co raz niżej. Oczywiście, na pewno jeszcze zaskoczą nas upalne dni, ale będą to już jedynie ostatnie podrygi lata, które powoli zaczyna ustępować pola złotej polskiej jesieni. A jest to bajeczna pora roku. Zwłaszcza początek jesieni potrafi zachwycić. Słońce jeszcze wtedy mocno grzeje, a natura ubiera się w królewskie barwy: złoto i purpurę. W sadach lśnią w słońcu piękne jabłka i śliwki.

Autor: Materiały prasowe
i dokładnie te wszystkie barwy przyrody rządzą w świecie mody jesienią. Zarówno w naszej garderobie, jak i w kosmetykach (zobacz purito od Cosmetin) powinny się pojawić elementy złota, głębokiej czerwieni i śliwkowego fioletu. Także standardowe kolory ziemi są o tej porze roku jak najbardziej na czasie.

Jeśli chodzi o nasze paznokcie, to wraz z odejściem letnich dni, rezygnujemy z miętowych oraz neonowych kolorów, na rzecz bardziej zdecydowanych barw. Na naszych paznokciach rządzić będzie złoto, ciemna czekolada oraz wszystkie odcienie fioletu. Więcej w tym temacie: markowy nail tek.

Oczywiście, mile widziana będzie tradycyjna czerwień, która w połączeniu z taką samą pomadką na ustach, tworzy superkobiecy look. Jesienne trendy w manikiurze to odcienie mocne, zdecydowane oraz ciemne. Tę odmianę zauważymy na pewno u naszej kosmetyczki. Dostępne będą żele do paznokci w takiej palecie odcieni.
Ale jednolity manicure to nie jest jedyna propozycja na tegoroczną jesień. Nieustannie niezwykle popularne są ciekawe aplikacje na paznokciach. Im bardziej zaskakujące, tym lepiej! Dla poszukujących nowych propozycji: manikiurzystki mogą zrobić nam na paznokciach prawdziwe cuda. Ale takie małe dzieła sztuki można sobie wykonać również samodzielnie. Zwłaszcza, że teraz dostęp do rozmaitych produktów, takich jak szablony do paznokci, jest niezwykle prosty. Mnóstwo takich rzeczy możemy bez trudu zakupić przez internet.

Bardzo efektownie będą wyglądać na naszych paznokciach zwierzęce aplikacje. Dobierzmy kolory do naszej garderoby lub, dla spotęgowania efektu, wykonajmy manikiur w kontrastowych odcieniach. W ten sposób nasze paznokcie na pewno zwrócą na siebie uwagę.