Sprawne zabiegi oferowane przez dermatologię i medycynę estetyczną

Medycyna oraz dermatologia estetyczna proponują obecnie szereg różnych zabiegów mających działanie na nasze zdrowie i urodę. Multum osób decyduje się na skorzystanie z zabiegów proponowanych przez medycynę estetyczną, albowiem przynoszą one nadzwyczaj wyśmienite wyniki, a jednocześnie nie potrzebują użycia skalpela, są więc o wiele bardziej bezinwazyjne i skuteczne.

Nogi

Autor: Mustela
Źródło: www.mustela.pl
Jednym z modnych zabiegów dermatologii estetycznej jest zamykanie naczynek na nogach. Widoczne naczynka nie prezentują się ani ładnie, ani estetycznie, osoby borykające się z tymi problemami częstokroć wstydzą się wyglądu swoich nóg. Na szczęście dermatologia estetyczna proponuje w dzisiejszych czasach funkcjonalne likwidowanie naczynek na nogach za sprawą wielu pewnych i wydajnych metod. Zamykanie naczynek na nogach to prosty i nieskomplikowany zabieg, który polega na naświetlaniu naczynek laserem co powoduje, że krew w naczynku zostaje podgrzana, a to z kolei prowadzi do jego mocnego zamknięcia.

Medycyna – www.dermamed.com.pl/oferta/medycyna-estetyczna – estetyczna proponuje też peeling chemiczny. Dzięki nałożeniu na skórę odpowiednich związków chemicznych, które mają stosowne stężenie, kolagen skóry rekonstruuje się, dzięki czemu skóra jest zdrowsza oraz bardziej jędrna. Peeling chemiczny sprawnie anuluje oznaki starzenia się skóry i działa odmładzająco. Medycyna estetyczna pozwala też na efektywne wyleczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. Jest to spowodowane osłabieniem mięśni Kegla, jakie przez nieprawidłowe kurczenie się nie trzymają cewki moczowej.

Kobiece uda

Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Ewidentnie problem ten jest bardzo niekomfortowy, ponadto może prowadzić do różnych powikłań, wskutek tego niewątpliwie powinno się go usunąć i zdecydować się na wysiłkowe nietrzymanie moczu leczenie. Odbywa się ono przy użyciu specjalnego lasera poprzez prowadzenie do pochwy wziernika laserowego. Umożliwia ona przesłanie wiązki laserowej, która jest aplikowana blisko przedniej ścianki pochwy i kanału pochwy. Zastosowanie tej metody powoduje skurcz kolagenu w śluzówce pochwy. Po około miesiącu od zabiegu można spostrzec stały rezultat.