Jakie są sztuczki na wspaniałą cerę?

Starzenie się cery jest naturalnym procesem. Polega na redukowaniu się biologicznej aktywności komórek ciała, spowolnieniu procesów regeneracyjnych jak też utracie zdolności adaptacyjnych cery. Decydująca rolę grają tutaj czynniki genetyczne jak też współdziałające z nimi elementy zewnętrzne. Starzenie się skóry jest nie wyłącznie następstwem bezpośredniego upływu czasu, ale jest też wynikiem działania elementów zewnętrznych oraz wewnętrznych.

Kobieta

Autor: 123rtf
Źródło: 123rtf
Jednym z pierwszych objawów starzenia się skóry jest jej suchość, spowodowana utratą zdolności do wiązania wody a także zatrzymywania jej w naskórku. Pojawiają się malutkie zmarszczki naokoło ust i oczu. Naskórek staje się coraz cieńszy, chropawy. Wydzielanie melaniny następuje w sposób niejednolity, czego wynikiem są liczne brązowe plamki pojawiające się na buzi szyi i dekolcie. Cyrkulacja krwi we włośniczkach ulega zmianie czego efektem jest duża kruchość naczyń włosowatych. Pogarsza się aktywność włókien kolagenowych, zaś ich struktura zmniejsza się, powodując istotną utratę jędrności cery a co się z tym wiąże opadnięcie owalu buzi, tworzenie się bruzd. Czytaj również .

Jednym ze sposobów bezoperacyjnego eliminowania zmarszczek a także podniesienia owalu buzi jest laseroterapia laserem frakcyjnym CO2. To jedno z najnowszych osiągnięć techniki laserowej, wykorzystywanej w medycynie estetycznej. Polega ona na otrzymaniu znacznej poprawy stanu skóry, powiązanej z jej całkowitą przebudową.

Jeżeli pasjonuje Cię omawiana w tym artykule kwestia, zobacz treść na stronie (http://annalotan.pl/), którą najprawdopodobniej również uznasz za pomocną.

Lifting laserem frakcyjnym CO 2 skutkuje ogrzaniem głębokich powłok cery, bez odparowania tkanek. Przez zwiększenie ilości kolagenu i elastyny w skórze, poprawia ukrwienie powodując, że jej struktura ulega istotnej poprawie. Wiązka laserowa nie obejmuje pełnej powierzchni skóry poddawanej terapii, a tylko pewną jej część w postaci punkcików. W tychże punktach powstają głębokie otworki poprzez które światło lasera wnika w głąb skóry. (Zobacz także modelowanie sylwetki) Wiązka lasera dochodzi do komórek skóry właściwej, a wręcz tkanek podskórnych. Mimo tak głębokiej ingerencji powierzchnia objęta zabiegiem pozostaje praktycznie nietknięta. Pomiędzy takimi punktami mieści się znaczna ilość zdrowej tkanki, dzięki której dochodzi do pobudzenia naturalnych procesów regeneracyjnych.

Bodźce lasera wnikają w skórę w należytej głębokości tak, ażeby nie spowodować oparzenia ale skutecznie pobudzić skórę właściwą do regeneracji. Wskazania do wykonania zabiegu liftingu laserem frakcyjnym Co2 to: przebarwienia, ubytki skórne, pozbawiona elastyczności skóra.

W jaki sposób znaleźć gabinet realizujący takie zabiegi w Warszawie? To nic skomplikowanego, starczy wbić w przeglądarkę frazy: laser frakcyjny Warszawa .