Sposób na jesienną nudę

Jednym z najistotniejszych elementów naszego ubrania są dodatki. poprawnie dobrana torebka czy kolczyki są odzwierciedleniem naszego smaku i upodobań. Nie bójmy się jednak eksperymentować. Bądźmy odważne i bawmy się modą. Jednym z trendów odchodzącego lata są sandały damskie połączone z delikatnymi skarpetkami lub podkolanówkami.

Warto spróbować takiego nietypowego połączenia podczas cieplejszych jesiennych dni. Starajmysię wybierać dodatki, które będą uniwersalne, wtedy nie narazimy się na dodatkowe koszty.

Nasza garderoba

Pomimo to, że, iż jest coraz bardziej brzydko ubierajmy się w sukienki oraz tuniki. Załóżmy grubsze rajtuzy z delikatnym lub rzucającym się w oczy wzorem. Dobierzmy do tego odpowiednie czółenka lub kozaczki na podwyższeniu aby wysmuklały naszą postawę.

Opracowaliśmy dla Ciebie nowe atrakcyjne notki na frapujący Cię dział. Przejdź do następnego wpisu i czytaj raport (https://ubierzekipe.pl/15-torby).

Nie zapominajmy jednak o tym, że każda kobieta ma inny rodzaj sylwetki.

Autor: Łukasz Szeląg

Powinniśmy dobierać strój tak aby odpowiednio podkreślał nasze walory. Podstawowe rodzaje figury to: klepsydra, jabłko, gruszka czy cegła. Mamy możliwość zdefiniowania naszego kształtu na postawie dostępnych materiałów prasowych lub książek. Możemy także poszukać czegoś w sieci lub skorzystać z porady stylistki.

Co jest modne tej jesieni

Tej jesieni w naszych garderobach nie powinno zabraknąć ciuchów w kolorze czerwonym oraz odcieni ziemi. połączmy je z puszystymi nakryciami głowy oraz odpowiednio dobranym make upem. W naszych kosmetyczkach nie może zabraknąć czerwonej i cielistej szminki oraz eyelinera. Dla odważniejszychkobiet topowym trendem mogą być ćwieki oraz militarne wzory.

W obecnej chwili, w sklepach dostępnych jest wiele produktów wysadzanych ćwiekami: torebki, bluzki, kurtki a nawet spodnie. Kolejnym ważnym trendem są koronki a także kołnierzyki. Pospacerujmy do galerii i upatrzmy coś dla siebie lub przeróbmy to co jest dostępne w naszym domu szafie.