Sportowy styl – na czym polega i o o czym wypada pamiętać?

Dziś z coraz większym polotem bawimy się stylizacjami. Okazuje się, że coraz częściej eleganckie komponenty stroju mieszamy ze sportowymi komponentami garderoby.

nike

Autor: João Filipe
Źródło: http://www.flickr.com
Dla miłośników takich butów jak buty Nike Air Max 90 Essential , buty Nike Rosherun, buty Adidas Originals to, że na wybiegach coraz częściej można oglądać stylizacje sportowe jest fantastyczną wiadomością . Bez dwóch zdań na miejscu jest łączenie eleganckiej marynarki ze sportowymi butami. Kobiety coraz częściej bardziej elegancką sukienkę podkreślają luźniejszą jeżeli chodzi o stylistykę torebką oraz butami. Jeansy połączone z wyjściową marynarką to też, zarówno w przypadku pań jak i panów, dość dziś powszechne. Sportowe obuwie zda egzamin nawet w zestawieniu z garniturem. Dresowe spodnie i buty na obcasie to połączenie, które coraz chętniej kobiety stosują.
Firmy wytwarzające obuwie sportowe wychodzą naprzeciw zmianom w trendach. Oferują odmienne egzemplarze butów sportowych, dostępne są także edycje limitowane. Z jednej strony mamy szansę nabyć modele ekstrawaganckie, z drugiej półki uginają się od klasycznych krojów. Godne uwagi są takie modele jak buty Nike Air Max 90 Essential, buty Nike model Rosherun, buty Adidas Originals. Sportowe obuwie ma w tym przypadku to do siebie, że podkreśla naszą stylizację, a ponadto możemy cieszyć się wygodą i komfortem.

obuwie marki nike

Autor: Guian Bolisay
Źródło: http://www.flickr.com
Zróżnicowanie kolorystyczne dostępnych egzemplarzy daje wiele możliwości stylizacyjnych. Sporym zainteresowaniem cieszą się egzemplarze, które stanowią zestawienia odważnych, jaskrawych barw. Nadto dostępne są buty sportowe z finezyjnymi wzorami – w kwiaty, w paski, kropki. Kształtem sporo produkowanych dziś butów sportowych przypomina te sprzed lat. Producenci coraz chętniej powracają do wzorów, które były popularne w latach 70. Bez względu na to, jakie obecnie panuję trendy i co jest akurat na topie, ważne, by czuć się dobrze ze sobą. Każdy z nas powinien sam definiować swój stylistyczny wizerunek. Zazwyczaj nie jest to właściwe, jeśli to trendy definiują nas.