Przekonaj się, co kryje w sobie damska torebka

Dla sporego odsetka facetów kobieta to nieznana kraina. Panowie zwykle totalnie nie rozumieją kobiet – ich decyzji, pragnień, zwyczajów. Na wierzch pokazują się rozbieżności w postrzeganiu otoczenia i systemie wartości.

To oczywiście mocne uogólnienie, jednak bez generalizacji nie da się stworzyć żadnej analizy. Tak zatem niewiasty dziwią panów, co czasem wywołuje konflikty. Znaczną i raczej złą rolę odgrywają różnorakie stereotypy, które kształtują się w mediach masowych.

Torebka Graceland

Autor: Deichmann
Źródło: Deichmann

W tym artykule bliżej poznamy czeluście kobiecej torebki. Szanowne panie, które przeglądają właśnie ten wpis, możecie sobie darować lekturę. Ten wpis jest przeznaczony dla mężczyzn, którzy zamierzają poznać, co też kryje się w czeluściach enigmatycznej damskiej torebki. Przedstawiamy 5 różnych preparatów kosmetycznych, które możesz zobaczyć w statystycznej torebce polskiej i europejskiej pani, w tym dior tusz. Zachęcamy do lektury.

Praktycznie każda niewiasta trzyma tam cienie do powiek którejś firmy. Są one praktyczne, by uwypuklić odcień oczu właścicielki. Niewiasty w średnim wieku nierzadko noszą perfumy (dior dolce vita) i krem przeciwzmarszczkowy, który hamuje tworzenie się fałd na twarzy.Przed pójściem spać kobiety zwykle wklepują jakiś dobry krem pod oczy, który ma zmniejszać zmarszczki i wygładzić naskórek. Niektóre wyroby mają także działanie energetyzujące.Jeżeli jest pora letnia i atmosfera jest ciepła (w Polsce wielka rzadkość), w torbie kobiety na pewno znajdziesz jakieś kosmetyki do opalania. Sporo pań kocha się opalać, ignorując alarmujących badaczy, którzy wskazują na fatalny wpływ Słońca na naskórek. Dobrze, że panie rozumieją, jak niezbędne są kosmetyki do opalania, które troszeczkę chronią skórę przez blaskiem.

Niektóre panie, które pragną zrzucić parę centrymetrów w talii, mają kosmetyki wyszczuplające, podobno wspomagające odchudzanie. Niełatwo udowodnić działanie takich preparatów. Mądrze jest trzymać się reguły, że ładna forma to odpowiednia dieta + sport – to jedyna droga do sukcesu.