Wysokiej jakości produkty do włosów i akcesoria dla fryzjerów

Wykorzystywane w salonach fryzjerskich profesjonalne kosmetyki do włosów wzbudzają zaufanie dzięki swojej rewelacyjnej jakości. To kosmetyki dla wymagających i podążających za trendami. Pośród owych towarów znajdują się między innymi szampony oraz kondycjonery, preparaty do terapii włosów, kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji odmiennych długości i typów włosów, kosmetyki do suchego i mokrego stylingu. Co skrywa się pod nieznanym szerszemu gronu osób produktami jakie możemy znaleźć w najlepszych w Polsce salonach fryzjerskich? Przyjrzyjmy się bliżej dwóm cenionym markom, po które chętnie sięgają najznakomitsi styliści fryzur.

farbowane włosy

Autor: Simson Petrol
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwsze które omówimy, czyli kosmetyki Matrix to serie do pielęgnacji oraz koloryzacji włosów, dostępne wyłącznie w salonach fryzjerskich. Markę Matrix założył w 1980 roku Arnie Miller, który jest światowej sławy fryzjerem. Od tej pory marka zaczęła się rozwijać współpracując z salonami, dostarczając kosmetyki Matrix do pielęgnacji, koloryzacji oraz stylizacji włosów, a ponadto usługi w salonie proponujące terapie dla różnego typu włosów. Zaawansowane technologie wynalezione w Ameryce mają wpływ na łatwość użycia formuł i gwarantują świetnie rezultaty stylizacji włosów. Aktualnie firma Matrix funkcjonuje aż w 57 państwach na całym globie i może poszczycić się liczbą ponad 250.000 posiadanych salonów. Na pozycję lidera w dziedzinie kosmetyków do włosów, wpływ mają również siedziby szkoleniowe Matrix, które dbają o wiedzę dotyczącą pracy z włosami przy użyciu produktów marki. Ale Matrix to też globalny team, złożony z najlepszych fryzjerów – Bea Beleza SP. Z O.O. SP.K.. Ambasadorzy firmy Matrix zwiedzają różne zakątki świata, przekazując swoją kreatywność. Pokazują najnowsze techniki fryzjerskie stylistom chcącym poszerzyć swoją wiedzą w tej dziedzinie.

zadbane włosy

Autor: Sharon Wesilds
Źródło: http://www.flickr.com
Natomiast kosmetyki Label.m, to ekskluzywna kolekcja profesjonalnych produktów fryzjerskich rodem z Wielkiej Brytanii. Kosmetyki Label.m zostały wyróżnione wieloma nagrodami oraz stosowane są przez rozchwytywanych stylistów w branży. Label.m to też oficjalna marka słynnego londyńskiego tygodnia mody. Oprócz kosmetyków do włosów, w ofercie Label.m odnajdziemy również liczne gadżety dla fryzjerów jak na przykład spryskiwacz do włosów, szczotka do koków, peleryna do strzyżenia. Produkty Label.m można zakupić przez spotkanie z przedstawicielami handlowymi oraz za pośrednictwem internetu. Warto nabyć także szkolenie na płycie DVD – na tej stronie bez problemu zdobędziesz pomoc.