Po co chodzimy do fryzjera?

Fryzjer to ten fach, którego istnienia nie trzeba raczej nikomu wyjaśniać. Zwłaszcza panie chętnie korzystają z kunsztu fryzjerów. Nie ma to jak pozwolić sobie na odrobinę próżności i raz na jakiś czas zafundować sobie całkowitą zmianę imagu. Nie dość, że nasze samopoczucie poprawia się, to i my same jakoś tak częściej się uśmiechamy. Wszystko to za sprawą doskonałych dłoni fryzjerów, którzy używają do tego coraz bardziej skomplikowanych metod.

Już nie wystarczą zwykłe maszynki do strzyżenia znanej marki, aby wykonać wymyślne cięcie. Ale nie samym strzyżeniem włosów kobieta żyje.

wella maska do włosów

Autor: Wella
Źródło: http://lokikoki.pl

Jakie zabiegi najchętniej życzą sobie panie u fryzjera? Otóż przeważnie te, w których nie potrafią dopomóc im mamy i konieczna jest pomoc fachowca. Ot np. taki grzebień do pasemek nie jest narzędziem, którym prosto posługiwać się w samemu, dlatego jeszcze kobiety odwiedzają salony fryzjerskie, aby zrobić sobie pasemka. Jest to czasochłonna usługa, który wymaga staranności chociażby w koloryzowaniu poszczególnych pasm włosów.

Podobnie jest z chęcią zmiany koloru. Często panie korzystają z farb goldwell colorance i w ten sposób dobierają sobie pasujący kolor. Paleta ta zawiera duży przekrój odcieni.

Dziś prezentujemy taki materiał – jeśli jest on pomocny również dla Ciebie, to kliknij, a więcej zobaczysz tutaj (http://www.optyk-michal.pl/). Sprawdź, może to także wyda Ci się cenne.

Unikają dzięki temu źle położonej farby. Lepiej czasem ponieść jakieś koszty, aby być zadowolonym z efektu, niż prezentować się swego czasu bohaterka z Zielonego Wzgórza.

Jeśli te odcienie nie są dla nas, inną alternatywą jest Wella touch. Są to dokładnie pokrywające siwe włosy kremy bez amoniaku, które zapewniają włosom przepiękny kolor. Dodatkowo farby te wzmacniają włosy, dzięki zawartym w nim takim składnikom jak keratyna. Wasze włosy wyglądały naprawdę zdrowo.

Olejek arganowy pomaga odżywić włosy. Zabiegi przy jego użyciu to czysta przyjemność. Fachowcy wyrażają się o nim z uznaniem. Wzmacnia włosy. Kuracja nim polega na wcieraniu go w cebulki włosów lub tylko na końcówki dwa razy w tygodniu. Ma charakterystyczny, więc fryzjerzy powinni używać go przed myciem głowy. W sam raz sprawdza się przy suchych włosach.

Tak, więc drogie Panie, tanie prostownice do włosów, karbownice i co tam i czym tam jeszcze dysponujecie, chowajcie do szafek i biegnijcie do fryzjera. Trzeba, czasem pozwolić sobie na odrobinę luksusu. Tobie też się to przyda!