Piękną być

Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest ostatnio coraz to bardziej popularne. Wargi to jeden z ważniejszych elementów kobiecej twarzy, a także ciała, gdzie pełne usta uważane są za bardziej interesujące oraz ponętne. Zabieg powiększania warg trwa ok. pół godziny, jest praktycznie bezbolesny i za każdym razem stosuje się go w znieczuleniu punktowym.

Obecnie na rynku popularność zyskuje kwas hialuronowy do ust, który koryguje elastyczność tkanek – zobacz. Zabieg powiększenia ust kwasem hialuronowym rekonstruuje gęstość tkanek dookoła ust oraz powiększa usta. Koryguje kontur ust jak też profil buzi. Kwas hialuronowy wygładza nieco bruzdy i zmarszczki, ujmuje także nieco lat.

Nie zwlekaj! Namawiamy – kliknij (https://13tattoo.pl/) w link i baw się dobrze. Stworzyliśmy tam dla Ciebie dużo ciekawych wpisów.

Do zabiegu nie należy się specjalnie szykować oraz nie są konieczne specjalne badania, choć lekarz może wymagać ich wykonania, jeżeli uzna, że to stosowne. Modelowanie warg przebiega w znieczuleniu miejscowym – najczęściej z zastosowaniem kremu znieczulającego.

Zabieg trwa paręnaście minut, umożliwia przeprowadzenie zauważalnej korekty ust. Wynik jest niestety przemijający i utrzymywać się będzie ok. pół roku, gdzie po upływie tego okresu pacjenta czeka konieczność następnego zabiegu na modelowanie ust. Kriolipoliza jest zabiegiem absolutnie nieinwazyjnie redukującym tkankę tłuszczową. Przeznaczony jest do kształtowania figury, lecz nie w celach pozbycia się nadwagi. Poprzez zabiegi miejscowego ochładzania redukuje nadmiar tłuszczowej tkanki – brzuch, uda, boki pleców. Kriolipoliza to zjawisko niszczenia komórek tłuszczowych poprzez niską temperaturę. Przez określony czas zasysana poprzez aplikatory skóra jest poddana chłodzeniu bez uszkadzania sąsiednich tkanek. Statystyki wykazują, iż widoczna redukcja tłuszczowej tkanki następuje po blisko 3 miesiącach.

Okres tenże wynika z charakteru nieinwazyjności zabiegu, jednak efekt utrzymuje się poprzez ok. 6 miesięcy, a włączając czynnik dietetyczny trwale. Widoczne rezultaty po zabiegu są zależne od rozległości i stanu tkanki poddanej chłodzeniu. Pacjenci pragnący ponowić zabieg w celu utrzymania a także powiększenia rezultatu mogą zrobić to, nie wcześniej aniżeli po kolejnych 3 miesiącach. 100 procent z nich zauważa różnice po przebytym zabiegu. Przeciwwskazania to brzemienność, karmienie piersią, zmiany na skórze.