Odpowiedni wybór bielizny – komfort na co dzień

W galeriach zazwyczaj nabywamy rozmaite ciuchy, takie jak suknie czy szaliki, a często lekceważymy kwestię zakupu porządnych elementów, które nosimy pod ubraniem. Bokserki i staniki kupujemy więc niefrasobliwie, myśląc, że przecież i tak nikt nie obejrzy tych elementów. To duży błąd w myśleniu, bo bielizna to bardzo ważny element erotyczny, który ma wielki wpływ na panów.

Kobiety, które pragną, by ich życie erotyczne odzyskało dawną dynamikę, muszą pochylić się nad kupnem pociągającego pakietu bielizny (np. firmy Kinga – ). Kobieta wystrojona w czerwone majteczki i stanik, który znakomicie uwypukla jej piersi to obiekt pożądania każdego heteroseksualnego mężczyzny. Jednakże bielizna piżama damska nie ma być jedynie seksowna, musi też zapewniać duży komfort użytkowania. Niewiasty dobrze wiedzą, jak ciężko jest kupić właściwy stanik (o tym mówimy w kolejnej części artykułu, a faceci wiedzą, jak czasem fatalnie dopasowane bokserki umieją utrudnić funkcjonowanie.

W Polsce można namierzyć porządną bieliznę w wielu butikach. Zanim wybierzesz się na zakupy, poszukaj w internecie najnowszych katalogów znanych firm, takich jak np. Esotiq ([więcej]). Niektóre przedsiębiorstwa oferują profesjonalne doradztwo przy doborze biustonosza. Analizy wykazały, że większość Polek ma duży kłopot przy nabywaniu takiego elementu. Trudno się dziwić, gdyż damskie piersi potrafią charakteryzować się naprawdę szeroką gamą form i wielkości. Dobre dopasowanie stanika to pewność komfortu oraz podwyższenia pewności siebie, gdyż dobry stanik umie skutecznie zaznaczyć zalety sylwetki i zniwelować niedociągnięcia natury. Warto więc skorzystać z asysty pań od bra-fittingu, które często pracują przy znanych firmach ciuchowych, takich jak na przykład Ava (zobacz tu). Bywa, że panie udostępniają swoje usługi nieodpłatnie, częściej jednak musimy zapłacić za taką asystę.