Odkryj siłę medycyny estetycznej i poczuj się ponownie młodo.

Młodość, to temat odwiecznie pojawiający się w rozmowach pań, w znanych czasopismach i modnych programach telewizyjnych. Czy znane zabiegi kosmetyczne potrafią wstrzymać czas i przywrócić rewelacyjny wygląd? A jeśli tak – to jak długo będziemy podziwiać ich efekty?

Wstrzykiwanie botoxu

Autor: Dr. Braun
Źródło: http://www.flickr.com
Odmładzać się, czy nie odmładzać: to jest elementarne pytanie.
Przychodzi taki czas w życiu każdej kobiety, w którym staje przed lustrem (niejednokrotnie przed takim powiększającym) i spostrzega, że jej skóra nie jest już tak nieskazitelna, jak kiedyś. Cera staje się zszarzała i matowa. Wkoło oczu i ust tworzą się niewielkie zmarszczki, które z roku na rok stają się coraz bardziej dostrzegalne.

Większość kobiet obawia się starzenia, nieodwracalnej utraty swojej młodości. Przecież piękny wygląd powoduje, iż czują się wyjątkowe i pewne siebie.

Co powinnyśmy zrobić, by jak najdłużej cieszyć się z atrakcyjnego wyglądu?

Na szczęście żyjemy w czasach, w których technologia i nauka skutecznie pozwalają na przedłużenie młodości. Z jakich sposobów korzystają kobiety w boju ze zmarszczkami i efektami starzenia?

BOTOX

Jednym z polecanych zabiegów w walce ze zmarszczkami jest botox twarzy.
Polega on na wypełnieniu zagłębień toksyną botulinową typu A, czyli botoxem.
Fachowo zrobiony zabieg przynosi bardzo dobre efekty. Można z pewnością stwierdzić, że botox to prawdziwy kiler zmarszczek. Dzięki tej substancji pozbędziemy się przykładowo kurzych łapek w kącikach oczu, groźnej „lwiej” zmarszczki pomiędzy brwiami. Jeżeli chcesz zdecydować się na botox jest jednym z paru miast, w którym znajdziesz sprawdzonych specjalistów, którzy zatroszczą się o wygląd Twojej skóry. Zawsze dokładnie sprawdź umiejętności lekarza. Wypytaj o wszelkie szczegóły i istotne informacje. Strzeż się niesprawdzonych „specjalistów”.

LIFTING TWARZY – CHIRURGIA ESTETYCZNA
Lifting twarzy jest zdecydowanie bardziej inwazyjną metodą przywracania dawnego wyglądu.

Chcesz pogłębić swoją wiedzę na ten temat? Zapraszamy Cię zatem po inne wątki tu (https://covidgentest.com/) – najedź na link i przejdź do kolejnej strony pełnej interesujących postów.

Zabieg polega na chirurgicznym usunięciu nadmiaru skóry. Skutek: likwidacja bruzd, fałdów grawitacyjnych, zmniejszenie zmarszczek. Całkowity okres regeneracji po liftingu twarzy wynosi blisko czternastu dni. Jeżeli chcesz zdecydować się na lifting twarzy znów jest jednym z kilku miast, w którym odkryjesz sprawdzonych specjalistów.

Jak znaleźć zaufanego specjalistę?W poszukiwaniach odpowiedniego specjalisty możemy wspomóc się Internetem wyszukując na przykład: wypełnianie zmarszczek Warszawa. Ujrzymy, że istnieje mnóstwo możliwości. Jednakże przed podjęciem decyzji o jakimkolwiek zabiegu należy potwierdzić kwalifikacje lekarza. Unikniemy w ten sposób przykrych, a może nawet nieodwracalnych skutków niewłaściwego wykonania zabiegu. Więcej na