Niezwykłe właściwości galanterii skórzanej.

Produkty skórzane cieszą się dużą popularnością od wieków. Uzyskiwane z powłok ciała hodowlanych i dzikich zwierząt, wykorzystywane są do wyrobów różnych elementów odzieży, portmonetek, szelek, rękawic, tapicerek samochodowych, oraz w nowoczesnej technologii oraz sztuce i dekoratorstwie. Skóra jest materiałem bardzo plastycznym i delikatnym, a jednocześnie jest wytrzymała i odporna. Najpopularniejszą odzież skórzaną i dodatki wytwarza firma Wittchen, a sklep wittchen darzony jest przez konsumentów dużym zainteresowaniem oraz wzięciem wśród amatorów produktów skórzanych.

kurtki i płaszcze

Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz

Marka Wittchen.

O niezwykłych właściwościach produktów firmy Wittchen konsumenci a zwłaszcza Panie wiedzą od ponad dziesięciu lat. Ta polska firma założona została trzynaście lat temu dzięki Jędrzejowi Wittchenowi, który, wspólnie z firmami pochodzącymi ze wschodu sprowadził na rynek startową kolekcję galanterii skórzanej Italy. Od ponad 20 lat spółka wyprodukowała i wypuściła ogromną ilość kolekcji cieszących siębardzo dużą renomą oraz popularnością, a ze spółki z z o. o. przekształciła się w spółkę akcyjną.

Co ma w swojej ofercie Marka Wittchen?

Pomimo tego, że co roku zmianie ulegają trendy w modzie, pewne artykuły są nieśmiertelne oraz pozostają zawsze na czasie. Do takich na pewno zaliczają się płaszcze wittchen . Doskonałe na jesienne wieczory , uchronią nas od chłodu i deszczu. Z wyjątkiem przyjemności z noszenia są bardzo starannie uszyte, a najlepsza jakość skór cielęcych powoduje, że płaszcze te będą dobrą inwestycją na wiele lat. Na coraz chłodniejsze miesiące zimowe polecamy torebki wittchen , spośród zróżnicowanych fasonów, krojów i kolorów na pewno każda kobieta odnajdzie swój indywidualny styl.

kurtki i płaszcze

Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz

Wyroby ze skóry są ponadczasowe, sprawę z tego zdaje sobie każdy, kto ma w swojej szafie przynajmniej jeden skórzany element garderoby, taki jak kurtkę czy płaszcz wykonany z dobrej gatunkowo skóry. Nie musimy się martwić tym co jest modne i sezonowymi trendami a przyjemność noszenia jest dużo większy niż noszenie innego materiału. Dodatki i odzież skórzana dostosowuje się do właściciela podobnie jak druga skóra i powoduje, że płaszcz czy kurtka nie jest zwykłą odzieżą. Drobiazgi wykonane ze skóry np. portfele czy paski na pewno staną się idealnym i ponadczasowym podarunkiem.

Źródło: domodi