Tania odzież sprzedawana na kilogramy

Ostatnimi czasy bardzo modne stały się zakupy w tzw. lumpeksach. Sklepy z odzieżą używaną stały się pewnego typu alternatywą dla drogich sklepów markowych. Odzież na wagę, to markowe rzeczy za nieduże pieniądze. Wiadomo, że musimy się temu towarowi dobrze przyjrzeć, bo może okazać się uszkodzony. Ale często nawet razem z naprawą cena takiego ciucha będzie o niebo niższa niż w momencie robienia zakupów w zwykłym sklepie.

Osoby, które potrafią szperać wśród wielu ubrań mogą wynaleźć prawdziwe ubrania. Wiele kobiet od A do Z jest w stanie ubrać się w lumpeksie i to w taki sposób, że sporo ludzi zastanawia się skąd ona ma tak świetne ciuchy. Jednak by nauczyć się tej zdolności, trzeba chodzić systematycznie do second hand’ów, by móc znaleźć parę rzeczywiście fajnych ciuchów.

Hurtownie odzieży używanej rosną jak grzyby po deszczu

ciuchy damskie

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Na ulicy widać szyldy, kilogram ciuchów za jedyne 30 złotych, lub wielka wyprzedaż, cały towar 50%taniej. Sklepy z odzieżą używaną są bardzo popularne, cały ten hurt to możliwość ubrania się za rzeczywiście niewielkie pieniądze. Musimy jedynie dobrze się porozglądać. Co oznacza, że na sto procent musimy w lumpeksie pobyć dłużej niż w markowym sklepie. W sklepach z odzieżą używaną trzeba wszystko dobrze przejrzeć. Wiele osób wchodzi i po minucie wychodzi, bo przeraża je fakt tego, że będzie trzeba się przekopywać przez tak dużą ilość ciuchów. Jednak osoby, które posiadają czas i chęci potrafią znaleźć rzeczy w świetnym stanie i to z metkami od światowych domów mody.

Gdy jesteśmy w większym mieście można iść do kilku lumpeksów i sprawdzić w ten sposób, do których naprawdę warto zaglądać. Wielu ludzi chce zainwestować w second hand i niestety towar pozostawia sporo do życzenia. Dlatego rzeczywiście trzeba poszperać po różnych hurtowniach z tego typu asortymentem, a potem chodzić tylko do kilku wybranych by marnować dnia, na miejsca, w których nic specjalnego dla siebie nie znajdziemy (rekomendujemy – hurtownia z odzieżą używaną). Nieważne jednak, do jakiego sklepu z odzieżą używaną trafimy musimy mieć, co najmniej godzinę na to, by, pobieżnie przejrzeć to, co się w takim sklepie znajduje.