Najlepsze produkty do pielęgnacji na każdą porę roku.

Jako, że są kosmetyki wielozadaniowe, czyli takie których używają wszyscy, przeprowadzimy dzisiaj mały przegląd przez te najbardziej lubiane. Jak nie trudno się domyślić chodzi o krem do rąk oraz krem do twarzy. Spadki temperatur, suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach, a do tego wiatr i mróz, bądź działania promieni słonecznych – o zbliżającej się zimie czy też lecie w pierwszej kolejności przypominają nam dłonie oraz buzia.

Pod wpływem podmienionych wyżej czynników skóra staje się przesuszona i ostra. Bez trafniej pielęgnacji podrażniona skóra zaczyna pękać, aż zaczerwienieniom towarzyszą małe ranki.

kosmetyki

Autor: Shaun Fisher
Źródło: http://www.flickr.com

W przypadku kremu do twarzy – jak zwykle, zakup uzależniony jest od ceny produktu, a ta jak wiadomo jest nadzwyczaj różna. Krem nawilżający Aquasource Biotherm to krem-żel do cery normalnej jak również mieszanej, który obejmuje wyjątkowe związanie wody komórkowej, czystego Planktonu Termalnego i Mannozy w celu głębokiego nawilżenia kilku warstw komórkowych cery. Jego cena to 169 zł. Kolejny nawilżające kremy do twarzy to trochę tańsze (99 zł) kremy do twarzy czynnie nawilżające na dzień Dr Irena Eris. Ich nowy kompleks 24H Hydro Term Complex intensywnie nawilża skórę na poziomie komórkowym jak również tworzy skuteczną hydro-aktywną, cienką powłokę chroniącą przed wysuszeniem. Następnym , godnym uwagi nawilżającym kremem to A THERAPY – krem dynamicznie nawilżający z działającym hydro kompleksem jak również kwasem hialuronowym. Jest dostatni w składniki nawilżające i chroni przed przesuszeniem a także likwiduje nieprzyjemne odczucie ściągnięcia skóry, przywracając jej elastyczność (23 zł/50 ml).

Przechodząc do wyrobów do rąk wskazane jest aby wspomnieć o tego typu kremach jak: Ochronny krem do rąk Oillan, który wydaje się wyśmienitym rozwiązaniem dla posiadaczy skóry drażliwej bądź łuszczącej się. Krem obejmuje intensywnie nawilżający ekstrakt z alg antarktycznych i ochronny i wygładzający olej parafinowy. Opłata: 5,90 zł/50 ml, podobnie z linii AA esencja do rąk ubogacony natłuszczającym masłem shea, łagodzącą allantoiną i dodatkowo służącymi paznokciom biotyną i witaminą E. Wartość ok. 10 zł/100 ml. Przeczytaj więcej: więcej.

Zarówno krem do twarzy jaki i krem do rąk powinien być adekwatnie dobrany do naszej cery. Jeśli ujrzysz, że z Twoją skórą dzieją się dziwne rzeczy, najlepiej natychmiast odstawić kosmetyk a także skontaktować się z lekarzem .