Najskuteczniejsze specyfiki do golenia dla stylowego mężczyzny!

Kosmetyki do golenia to najlepszy patent na prezent dla niemalże każdego mężczyzny. Które linie wybrać dla tych, którzy cenią oryginalność? Pianki do golenia proponowane są przed drogerie w różnych wariantach i widełkach cenowych.

kremy do golenia

Autor: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com
Warto natomiast pamiętać, że ich formuła powinna ochraniać i głęboko nawilżać podatną na podrażnienia skórę na twarzy. Pianki do golenia zawierające zestaw witamin skutecznie nie pozwolą wystąpić podrażnieniom i zaczerwienieniom. Zredukują także niebezpieczeństwo pojawienia się nieestetycznych zacięć na skórze twarzy. Alternatywą dla tego rodzaju kosmetyków mogą być kremy do golenia, przykładowo marki Baxter of California. Wystarczy niewielka ilość tego niezwykle wydajnego produktu,aby chronić delikatną skórę i dogłębnie ją odżywić. Balsam zawiera kojące oleje i wyciąg z mięty pieprzowej, dzięki czemu podrażnienia szybko będą się goić. Firma Baxter of California proponuje też linie stylowych żeli pod prysznic i mydełek, odżywiających szamponów i odżywek do włosów i toników kojących zaczerwienienia po goleniu. Ta luksusowa marka powstała 50 lat temu w Kalifornii i do dnia dzisiejszego odwołuje się do swoich początków. W jej specyfikach dominują świeże, lekkie nuty zapachów, połączone z wysoką jakością towarów. Ceniącym oryginalność mężczyznom warto zalecić też kosmetyki marki Dr Harris . Ta brytyjska firma funkcjonuje od 1790 roku, szczycąc się uznaniem nie tylko mężczyzn na całym świecie, ale nawet członków angielskiej rodziny królewskiej. Dr Harris proponuje wody i płyny do używania przed i po goleniu, ekskluzywne mydła i balsamy oraz uniwersalne, stylowe płyny po goleniu. Pomimo upływu lat, marka zachowała prostotę swoich opakowań, nawiązując designer do vintage stylistyki.

maszynka do golenia

Autor: Alan Swartz
Źródło: http://www.flickr.com
Szukając prezentu dla bliskiego mężczyzny, warto wybrać linię ekskluzywnych akcesoriów do golenia. Łagodzące płyny i balsamy, zapachowe mydełka wprost z Kalifornii albo klasyczne wody kolońskie z Wielkiej Brytanii spodobają się wszystkim panom ceniącym nietuzinkowość i ponadczasową klasykę.