Na co należy zwracać uwagę podczas kupowania koszulki?

Dobierając koszulkę dla mężczyzny zwracamy uwagę na jej kolor, krój, typ nadruku i rodzaj dekoltu. Bardzo ważny jest także styl mężczyzny i to, na jakie okazje będzie wkładał dany t-shirt.

Hot trend: tiul!

Autor: Axami
Źródło: Axami
Koszulka, tak jak wiele innych części garderoby, może pomóc wymodelować postawę podobnie jak dopasowana koszula. Będzie ona podkreślać oraz ukrywać wybrane elementy sylwetki. Każdy zna defekty swojej sylwetki, więc można wykorzystać koszulkę, żeby je nieco ukryć. Za luźna koszulka może uczynić, że nosząca ją osoba będzie wyglądać trochę tandetnie. Ważne są także takie sprawy jak długość koszulki, ponieważ trzeba ją odpowiednio dopasować. Długość rękawa prawidłowo dopasowanej bluzki nie powinna sięgać zatem dalej niż do połowy ramienia. Oprócz tego koszulka może przywierać do ciała, jednak nie może zbyt przesadnie podkreślać mięśni tak, żeby całość była zgodna z regułami właściwego smaku.

Jeżeli prezentowany artykuł jest dla Ciebie wartościowy, nie zwlekaj i zobacz szczegóły tutaj stanik koronkowy – przeczytasz jeszcze bardziej precyzyjne dane.

To nie w każdym przypadku prawidłowo wygląda. Trzeba to więc odpowiednio wyważyć.

Koszulkę wielokrotnie panowie łączą z jeansami, więc takie jeansy również muszą być dobrze dobrane do figury. Istotne jest też to, co wkładamy do kieszeni jeansów. Jeśli chodzi o jakość materiału, z którego są wykonane koszulki, to jest to jednoznaczne z ceną koszulki. Ujmując zwięźle, takie bluzki, które wyceniane są na 30 złotych, nie wyróżniają się największą jakością. Dobre koszulki muszą kosztować więcej o kilkadziesiąt złotych. Ich koszt można znacznie zredukować, jeżeli będziemy korzystać z kuponów albo kodów rabatowych. Najlepszej jakości bawełna to ta, która wywodzi się z Egiptu.

Produkowana jest z włókna Extra Long Staple oraz Prima Cotton. Warto poszukiwać takich oznaczeń w czasie kupowania bluzki w internecie. Trzeba także pamiętać, że najlepszej jakości bawełna nie jest sztywna.