Moc biustonoszy

Niektórzy ludzie lubią sobie pożartować, że biustonosz jest potrzebny kobiecie, by zwodzić mężczyznę. Od dawna znaczny rozmiar biustu jest preferowany przez silniejszą część ludzkości, więc kobiety próbują zatuszować rozmaite niedostatki natury.

Można powiedzieć, że umiłowania facetów uczyniły, że panie mają wiele roboty z wyborem biustonoszy. Niektóre znane analityczki z feministycznym skrzywieniem zaznaczają, że jest to czynnik samczej dominacji na kobietami. Czy jest tak naprawdę? Możliwe, ale trzeba zaznaczyć, iż kobiety również wykazują mocny wpływ na prezencję mężczyzn – mężczyźni nierzadko mają kompleksy przez wielkie brzuchy i niewystarczające gabaryty przyrodzeń.

Autor: www.intymna.pl

O ile nie możesz odszukać w sklepach z odzieżą egzemplarzy w wielkich rozmiarach, możesz skorzystać z wsparcia sieci. W internecie funkcjonuje cała masa sklepów WWW z bielizną. Spore rozmiary odszukasz, kiedy do wyszukiwarki internetowej wstawisz frazę „biustonosze duże (polecamy wygodnie.com) rozmiary”. W tym sezonie bardzo popularne są oldskulowe stylizacje, które garściami czerpią z dawnych lat. Jeśli chcesz być modna, kup biustonosz typu bardotka, który nazywa się tak od sławnej gwiazdy – Brigitte Bardot.

Wybieranie biustonoszy od niedawna stało się fachem. W sklepach, w cyberprzestrzeni i innych punktach można spotkać panie, które parają się brafittingiem. To zajęcie zasadza się na tym, żeby dobrać odpowiedni biustonosz do danej kobiety. Kluczowej są tutaj takie parametry jak wymiar biustu i obwód tułowia.

Interesujesz się owym tematem? Czytaj zatem jeszcze dalej o tym punkcie w następnym wpisie, który dla Ciebie opracowaliśmy. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Lecz profesjonalne kobiety od dobierania biustonoszy biorą pod uwagę nie jedynie suche liczby. Mogą zdolnym okiem zbadać, czy konkretny produkt porządnie leży na dziewczynie, czy jest z gustem dobrany do stylu ubierania się i czy jest komfortowy dla nosicielki.

Jeśli chcesz znaleźć dla siebie świetny biustonosz, nie wahaj się i poszukaj wskazówek specjalistek w tej materii. To deska ratunku dla tych kobiet, które cechują się nietypową figurą i nie umieją dopasować odpowiednich strojów.