Męska depilacja zarostu – źródło wstydu czy troska o higienę i wygląd

Od dłuższego czasu temat depilacji przestał być przeznaczony wyłącznie dla pań. Coraz więcej mężczyzn postanawia usuwać swe włosy w trosce o higienę, zachęcający wygląd i woń.

skóra - powiększenie

Autor: MEDIA WNET
Źródło: http://www.flickr.com

Równocześnie, zjawisko to nie jest już postrzegane jako oznaka zniewieścienia i jest cechą rozpoznawczą nowoczesnego, zadbanego mężczyzny.

Jeśli idzie o temat jakim jest depilacja męska Warszawa od kilku lat przoduje. To tutaj właśnie funkcjonuje największa liczba centrów dermatologii oraz gabinetów medycyny estetycznej. Każda metoda ma swoich amatorów i przeciwników. Wszystko zależy od faktu, czy męskie owłosienie jest znikome czy bujne a także z których partii ciała chce się go wyzbyć. W wypadku atletycznego pana wydepilowanie klatki piersiowej czy brzucha spowoduje, że jego zalety staną się lepiej zauważalne. W tym trudnym temacie, jakim jest depilacja męska Warszawa proponuje jednakże całą obszerną listę rozwiązań. Jednym z nich jest laser light sheer – Warszawa posiada sporo centrów dermatologii i medycyny kosmetycznej, w których bywa on powszechnie używany. Jest to narzędzie do długotrwałej depilacji, które działa na zasadzie selektywnej fototermolizy. Proces ten z kolei powoduje absolutne uszkodzenie mieszków włosowych, co doprowadza do całkowitego wyzbycia się niepotrzebnego owłosienia. Ze względu na sporą cenę lasera light sheer Warszawa razem z działającymi tam centrami medycyny estetycznej często oferuje wypożyczenie urządzenia dla salonów piękności – . Kolejną niezwykle dobrą metodą na pozbycie się owłosienia, ostatnimi czasy niezwykle popularną jest w mieście Warszawa laser vectus. Testy uznały, iż teraz jest on najszybszym i najlepszym sprzętem do depilacji laserowej na świecie. Jeśli idzie o laser vectus Warszawa także posiada dużą ilość klinik medycyny estetycznej i dermatologii, gdzie jest on często używany.

Do mniej skutecznych sposobów depilacji zalicza się zwykłe golenie maszynką, depilatorem, bądź depilację woskiem czy kremem, ale w porównaniu z efektami, które pozyskuje się po stosowaniu lasera, ich rezultaty rzeczywiście można określić jako krótkotrwałe i niezadowalające.
Nie jest ważne, jakie rozwiązanie wybierze mężczyzna – istotne, żeby męska depilacja przestała być sprawą , która wywołuje poczucie wstydu i niecodzienną a także by na stałe wpisała się w nawyki naszych panów.