Marynarki o sportowym kroju bez wątpliwości można łączyć z jeansami i innymi elementami codziennego ubioru

Na pewno każda kobieta przynajmniej od czasu do czasu ma problem z tym, co na siebie założyć. Oczywiście zazwyczaj strój powinien być odpowiedni do okazji, jednakże mimo to często nie potrafimy zdecydować się na dany zestaw ubraniowy. Badania wskazują, że zazwyczaj mamy kłopoty przede wszystkim z marynarkami – mnóstwo kobiet po prostu nie ma pomysłu, z czym można je łączyć. Tymczasem okazuje się, że marynarki damskie są świetnym elementem stroju, który na pewno powinien znaleźć się w każdej szafie.

szafa

Autor: clry2
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli Ty także nie wiesz, przy jakich okazjach możesz zakładać swoją marynarkę lub zwyczajnie nie posiadasz takiej w swojej szafie, wtedy na pewno powinnaś przejrzeć ten poradnik. Przede wszystkim powinnaś zacząć od tego, aby kupić marynarki – odkryj więcej – właściwe do Twojej figury. Kiedy masz spore wcięcie w pasie oraz jesteś szczupła, wówczas niewątpliwie najlepiej sprawdzą się marynarki krótkie – takie, które kończą się w okolicach Twoje pępka lub nieco niżej. Kiedy masz trochę większe biodra, wówczas z pewnością powinnaś postawić na dłuższe marynarki (czytaj w serwisie), które będą luźno opadały na Twoje biodra – zobacz tutaj na

Marynarki mogą być zrobione z różnych materiałów – kiedy posiadasz marynarkę dżinsową, zdecydowanie możesz nosić ją codziennie do spodni. Oczywiście marynarki z

ubrania

Autor: PresKA
Źródło: PresKA

dobrego materiału niewątpliwie najlepiej sprawdzą się przy ważniejszych okazjach – kiedy zostaną połączone z materiałowymi spodniami oraz wysokimi butami. Marynarki o sportowym kroju bez wątpliwości można łączyć z jeansami i innymi elementami codziennego stroju – dodadzą ubiorowi trochę elegancji. Jeżeli posiadasz w swojej szafie jedynie marynarki bardzo eleganckie, wtedy z pewnością powinnaś nabyć jeszcze taki sportowy model.

Wyjątkowo nieźle wyglądają takie marynarki kiedy mają podwinięte rękawy – dzięki temu zyskasz wrażenie jeszcze większego luzu, ale równocześnie sprawisz, że cały strój będzie elegancki. Marynarki damskie to bez wątpliwości bardzo ciekawy element stroju. Jeżeli nie masz jeszcze żadnej w swojej szafa, bez wątpliwości powinnaś udać się na zakupy i jakąś zakupić – zobacz swetry zaraz.