Laserowe odmładzanie i mikrodermabrazja w konkurencyjnych cenach w Warszawie.

Salon kosmetyczny w stolicy poleca 2 zabiegi w rabatowych cenach – laserowe odmładzanie twarzy oraz mikrodermabrazję. Laserowe odmładzanie twarzy cieszy się dużym zainteresowaniem pacjentów gabinetów medycyny estetycznej. Polega ono na częściowym uszkodzeniu i jednoczesnej stymulacji naskórka do intensywnego produkowania kolagenu. Nowoczesne lasery wykorzystywane do zabiegów bazują na technologii tworzenia frakcji na skórze.

Za sprawą technologii frakcyjnej laser doskonale radzi sobie ze zmarszczkami, nierównościami skóry czy rozstępami. Wszystkie te uniedogodnienia można zredukować, uzyskując doskonały efekt, przy szybkim czasie gojenia. Procedura nie jest bolesna i nie wymaga długiego odpoczynku – pacjent potrzebuje max. kilku dni, by zanikł obrzęk i Laserowe odmładzanie przebiega w następujący sposób – w zależności od zaleceń – lekarz, przeprowadzający zabieg dobiera odpowiedni zakres długości fal lasera.

Odmładzanie

Autor: Dreamstime
Źródło: Dreamstime

Zabieg wykonuje się po nałożeniu maści znieczulającej. Podczas zabiegu odczuwa się delikatne pieczenie, które jest z reguły dobrze znoszone przez pacjentów. Efekty widoczne są już po pierwszej serii zabiegu, jednak czasami dla uzyskania pożądanego rezultatu wymagane jest wykonanie kilku serii zabiegów. Efekty uboczne pojawiają się niezmiernie rzadko. Najczęściej obserwuje się delikatny efekt pieczenia podczas zabiegu, który utrzymuje się do dwóch godzin po zabiegu.

Czy komentarze z witryny pod naszym tekstem Cię zainteresowały? Może masz ochotę coś do nich dodać? Będzie to dla nas zapewne szalenie pouczające.

Może też wystąpić niewielki obrzęk miejsca poddanego zabiegowi. Jest to standardowa reakcja organizmu na stymulacje termiczną. Więcej na

Zaczerwienienie skóry utrzymuje się przez pierwsze 3-5 dni, a niekiedy może występować w delikatnej formie do 4 tygodni. W czasie gojenia powstają drobne strupy, które przy stosownej pielęgnacji nie pozostawiają żadnego śladu. Po wykonaniu zabiegu na skórę nakładamy krem nawilżający z substancją p/bakteryjną. Bardzo ważne jest unikanie opalenizny przez minimum pół roku oraz stosowanie kremów z wysokim filtrem przeciwsłonecznym. Czas gojenia oraz nasilenie objawów po terapii zależy od użytej energii laserowej oraz wrażliwości skóry. Po zabiegu każdy pacjent otrzymuje stosowną instrukcję pielęgnacji domowej skóry poddanej terapii.

Dla osób, pragnących oczyścić swoją skórę, poleca się zabieg mikrodermabrazji. Oczyszczanie skóry jest bardzo ważnym zabiegiem pielęgnacyjnym i pełni wiele funkcji. W czasie codziennej pielęgnacji stosuje się delikatne metody oczyszczania, natomiast przed wieloetapowymi intensywnymi procedurami kosmetycznymi skóra wymaga bardziej skutecznych i głębszych zabiegów. Jednym z nich jest mikrodermabrazja, która działa podobnie do peelingu mechanicznego. Nie tylko skutecznie oczyszcza skórę, ale także pobudza procesy regeneracyjne.