Kupujemy biżuterię dla siebie – przewodnik

Precjoza damy rzadko kiedy nabywają same dla siebie. Zwykle czekają aż ich umiłowany wreszcie obdaruje ich łańcuszkiem. Pewnikiem, by mieć biżuterię dobraną do perfekcji jest jednakże wyłącznie jedna sytuacja – kiedy kupimy ją sobie samodzielnie.
Perfekcyjna biżuteria musi pasować do czterech spraw: twego typu urody, twojej kreacji, twojego stylu, twego portfela.

Przede wszystkim powinieneś brać pod uwagę zabarwienie precjozów (błękitny topaz konweniuje do blondynki czy osoby o typie urody „zima” natomiast niekoniecznie będzie kapitalnie wyglądał u „jesieni”) i jej kształt. Biżuteria (super perłowe naszyjniki) może maskować poniektóre felery urody bądź akcentować to, co w nas najpiękniejsze. Klejnoty dobrane do konfekcji. Tu przede wszystkim zwróć uwagę na kolorystykę odzieży i materiał z jakiego uszyte są twoje ciuchy. Wielbicielki naturalności lepiej będą czuły się w biżuterii z rzemieni, koralików lub lampworków niż syntetycznych szmaragdach. Z drugiej z kolei strony, do używanej na co dzień garsonki nie za każdym razem konweniuje sznurek korali, odpowiednia zaś będzie biżuteria (dla katolików https://www.boskabijoux.pl) srebrna. Kupując biżuterię dla siebie, często ulegamy pokusie, ażeby zakupić coś oryginalnego, zupełnie innego niż to, co mamy w swoich szafach – . Należałoby jednakże mieć na względzie, że jeśli nabędziesz biżuterię, której nie będziesz mieć do czego włożyć, będzie cię tylko frustrować.

pierścionki srebrne

Autor: KEEN
Analogiczny kłopot będzie ze stylem – kiedy na co dzień nosisz swetry oraz dzianinowe garsonki, wtenczas awangardowej biżuterii – chociażby najładniejszej – nie będziesz mieć kiedy założyć. Zwróć uwagę na to, w jakich ciuchach chodzisz najczęściej oraz do jakich sytuacji potrzebujesz precjozów.

Pozyskiwanie biżuterii jedynie dla jej formy jest miłe, lecz jeśli nie będziesz jej mieć do czego włożyć, nikt nie spostrzeże jej czaru. Kieruj uwagę na pierścionek srebrny, które pasują nieomal do wszystkiego.