Który element bielizny kobiecej jest zwykle niewidoczny, ale istotne jest, żeby był komfortowy?

Tego typu składnik kobiecej bielizny zazwyczaj przykryty jest przez jakąkolwiek bluzkę. Jednak dużo kobiet chce, żeby był wygodny i dobrze się zakładał. Przed jego kupnem należałoby poznać kilka zasad, aby kupić ten idealny.
Mamy tu na myśli biustonosz, jaki prawidłowo wybrany posiada olbrzymie znaczenie dla dobrej kondycji i piękna piersi.

Elegancka

Autor: Gatta
Źródło: Gatta
Na każdy biust znajdziemy idealny biustonosz, wystarczy wyłącznie nieco poszukać. Wydawać mogło by się, że skoro go nie widać spod bluzki, to nie jest istotny. Jednak nic bardziej błędnego. Żadna bluzka nie będzie dobrze się prezentować, jeśli pod nią założymy nieodpowiedni stanik (np. o zbyt małej miseczce). Dlatego należałoby zadać sobie trochę wysiłku oraz wyszukać właściwego stanika dla swoich piersi. Te małe dobrze wyglądają w staniku typu plunge, który posiada nisko zakończone fiszbiny na środku – zbierają one piersi oraz wypychają je do góry.

Ów tekst jest dla Ciebie interesujący? Więc zapraszamy do naszej następnej witryny. Na niej oczekuje na Ciebie atrakcyjny news (http://www.ubierzekipe.pl/11-bluzy).

Nie w każdym wypadku dla mniejszych piersi jest dobry push-up, ponieważ mimo, że piersi wyglądają na bardziej znaczące, wspomniany fason spłaszcza piersi. Ponadto wkładka z silikonu mogłaby zniekształcać biust oraz tworzyć w jego dolnej części wgłębienia.

biustonosz

Autor: pewex
Źródło: http://pewex.pl/
Obszerne piersi ładnie wyglądają w biustonoszu zabudowanym, okrywającym całe piersi. Są one o większej wadze oraz ważne jest ich podtrzymanie. Stanik mógłby posiadać także różne ramiączka. Mogą posiadać one np. różną szerokość. Ich obowiązkiem jest unoszenie biustu, więc nawet przy większym biuście możesz pozwolić sobie na cienkie ramiączka. Miseczki w biustonoszu nie mogą być zbyt małe, gdyż to bardzo brzydko się prezentuje. Do uprawiania sportu również możesz wybrać właściwy biustonosz.

musi być miękki, ale musi dobrze utrzymywać piersi. Zakupując gimnastyczny stanik zwróćmy uwagę na rodzaj tkaniny, z jakiej jest uszyty. Najlepsze są oddychające oraz nie zatrzymujące wilgoci.