Powrót do młodości

Powrót do młodości nie musi kojarzyć nam się z zabiegami chirurgicznymi. Znamy bowiem triki, które spowodują, iż nasza cera odzyska dawny blask!

W dzisiejszych czasach dbanie o swój wygląd jest o tyle prostsze bo produktów kosmetycznych posiadamy do wyboru do koloru na każde nasze zapotrzebowania, a dzięki serwisom pokroju także na każdą kieszeń. Nasze ukochane kosmetyki dzięki mnogim propozycjom sklepów, nabywać mamy możliwość w niesamowicie korzystnych cenach. Sprawdźmy więc, na które produkty zwracać większą uwagę, przeglądając informatory promocyjne.

Po pierwsze, zainwestujmy w dobre serum.

Dermatolodzy Uważają, że serum na równi z kremem jest niezbędnym elementem pielęgnacji cery, albowiem charakteryzuje je bogatszy skład. Aplikujemy je pod krem systematycznie, lub stosujemy jako kilkutygodniową kurację nawilżającą – w zależności od potrzeb skóry.

Nigdy nie rezygnujmy z filtra.

Autor: Classics®

Słyszy się, że gdybyśmy zaczęły osłaniać skórę przed promieniami słonecznymi już we wczesnym dzieciństwie i czyniły to konsekwentnie przez cały rok, to miałybyśmy 80 proc. mniej zmarszczek. Mało tego, da się słyszeć opinie, iż gdyby nie oddziaływanie promieni UV, pierwsze oznaki starzenia pojawiłyby się na naszej twarzy dopiero po 60. roku życia.

Podobne dane znajdują się tu – więcej zobaczysz na stronie (https://e-hunter.pl/ortopedyczne-legowisko-dla-psa-hunter-livingston), którą także warto poznać. Naturalnie jeśli omawiana problematyka jest dla Ciebie warta zainteresowania.

Dlatego wybierajmy krem na dzień z SPF lub stosujmy filtr, np. w postaci podkładu czy pudru.

Kobieta w masce. Maseczki do twarzy dostarczają skórze o wiele więcej składników odżywczych i regenerujących niż kremy. Są idealne kiedy musimy błyskawicznie polepszyć stan cery. Skóra po nich od razu staje się bardziej odżywiona, świeższa i przyjemniejsza w dotyku. Najnowsze maski można stosować tak jak krem na noc, tyle, że nakłada się go bardziej obfitą warstwą.

Zaciekawił Cię tego typu artykuł? Jeżeli tak, to tu też jest zamieszczona świeża wiadomość (https://www.evimedi-spa.pl/dermatologia/), która na pewno będzie Ci odpowiadać.

Dlaczego? Albowiem w nocy skóra lepiej przyswaja składniki aktywne i regeneruje się ze wzmożoną siłą.

Róż i już!

kobieta w makijażu

Autor: Aurora CuaCua
Źródło: http://www.flickr.com

Świeża, młoda cera jest naturalnie zarumieniona. W związku z tym w makijażu „odmładzającym” róż powinien mieć miejsce w każdej damskiej kosmetyczce. Najbardziej bezpieczny będzie róż w subtelnym odcieniu, którym lekko podkreślimy kości policzkowe, niezbyt blisko nosa. Nie stosujmy ciemnych podkładów. Właściwie dobrane fluidy to takie, które są jedynie o ton ciemniejsze od koloru cery. Kosmetyki z połyskującymi drobinkami, uwydatniającezmarszczki też nie będą dla nas najlepszym wyborem.

W zdrowym ciele, zdrowy duch!

Ruch, dieta to wspaniały sposób na jak najdłuższe cieszenie się młodością.
To zrzucenie kilogramów, a przy tym energia i siły witalne. To świadomość, iż robimy coś dobrego nie tylko by z uśmiechem spoglądać w lustro, ale by zadbać o swoje zdrowie.