Kosmetyczka – co powinien w niej trzymać mężczyzna?

Rozwój daje dużo pozytywnych zmian. Praktyczne technologie, mniej czasochłonne przemieszczanie się, spokojniejsze życie. Ale zjawiło się również dużo mankamentów. Jedną z wad obecnych czasów stało się rozwijające się zniewieścienie facetów. W tym stwierdzeniu nie ma znacznej przesady.

brzytwa do golenia 3

Faceci w naszym otoczeniu stali się miękcy. Da się to zauważyć mocno na przykładzie odzieży. Aktualne gwiazdy mediów to chudzi chłopaczkowie o delikatnych, niewieścich prawie rysach. Współczesne nastolatki oglądają się za ładnie ubranymi chudzinami bez zarostu. Rośnie także procent facetów, których zestaw kosmetyków jest szerszy niż ten, który używa statystyczna pani. A przecież w kosmetyczce męskiego faceta ma być jedynie kilka podstawowych rzeczy: dezodorant, woda kolońska, ałun i brzytwy. Przydadzą się też porządne pędzle do golenia, dzięki którym szybko się ogolimy.

Trzeba pamiętać, jakie przybory do golenia używano kiedyś. Współcześnie facet ma do dyspozycji w drogeriach setki przeróżnych kuriozalnych mazideł, kremów i maści. Świetnie sprzedają się automatyczne maszynki.

Rytuał pozbywania się owłosienia z twarzy został zupełnie zbanalizowany i uproszczony. Nie zaznał męskiego życia ten, kto nigdy w życiu w palcach brzytwy nie miał. Przy takim ostrzu potrzebna jest skrupulatność i skupienie. To powoduje, że golenie okazuje się ceremoniałem, czasem tylko dla tnącego. Dzierżenie w palcach fragmentu ostrego żelaza gwarantuje poczucie mocy. Daje poczucie konekcji z ojcami, którzy zamiast komórką, posługiwali się ostrymi jak, jakby nie patrzeć, brzytwa mieczami.

Mało kto ze współczesnych panów kojarzy, do czego używa się ałun. Ta substancja mocno tamuje krwotok. Płyny dla pań należy wyrzucić do worka na śmieci. Męski facet czasem traci trochę krwi. I nie płacze na widok krwi na ostrzu brzytwy, a używa sprawdzone środki.

Woda kolońska powinna wonieć samczą siłą. Tu nie ma być badyli, ani żadnych cukrowych akcentów. Woda kolońska to wyłączne uzupełnienie normalnego zapachu, który ma męski facet.

Czy po przeczytaniu tego artykułu udało Ci się wynieść coś interesującego? Jeżeli tak, to zobacz pozostałe informacje tu (https://vaporroom.pl/jak-cbd-wplywa-na-uklad-pokarmowy/) – na pewno pochłoną Cię bez reszty.

Zapachu władzy, mocy, testosteronu. Czas przypomnieć zbabiałym facetom, co jest wizytówką męskości.

Źródło: facetaria.pl