Kongresy w nastrojowym mieście – Ciechocinku.

Ciechocinek to miasto usytuowane w województwie kujawsko-pomorskim. Jest to miejscowość lecznicza. Znajduje się tam wiele szpitali uzdrowiskowych. Część uzdrowiskowa bogata jest w liczne tereny zielone – parki i skwery. Najsłynniejszym rezerwatem jest Park Zdrojowy, z licznymi gatunkami roślin – krzewów oraz rabat kwiatowych. Usytuowana tam jest także pijalnia wód mineralnych. O każdej porze roku do Ciechocinka przyjeżdża wielu wczasowiczów.W mieście mogą zwiedzić także: tężnie projektu Jakuba Graffa, fontannę „Grzybek”, kościół św. Piotra i Pawła, kompleks Łazienek, drewniany Teatr Letni, warzelnię soli powstałą w 1830r. oraz zameczek przedsiębiorstwa „Uzdrowisko Ciechocinek”.

ciechocinek

Autor: grego1402
Źródło: http://www.flickr.com

W Ciechocinku wszyscy znajdą miejsce dla siebie. Nie jest to tylko i wyłącznie miejsce przeznaczenia dla emerytów.

Jeżeli zainteresował Cię niniejszy artykuł, to śmiało kliknij ten link – to bardzo ważna treść, która prezentuje pokrewną tematykę.

Jest tam też dużo bardzo dobrych hoteli. Jednym z najsłynniejszych hoteli w Ciechocinku był – Hotel Karola Müllera, zlokalizowany w Parku Zdrojowym. Wpisano go do rejestru zabytków w 1987. Pechowo spłonął w 2008. Koniec końców został rozebrany w 2013. Aktualnie hotele w Ciechocinku charakteryzują się bogatą ofertą dla swoich gości oraz wysokim standartem świadczonych usług. Proponują weekend lub dłuższy urlop połączony z wizytą w spa i całkowitą odnową biologiczną. Pozwala to wczasowiczom zregenerować się , nabrać sił witalnych, odnowić ciało i zrelaksować umysł.

W zmodernizowanych domach gościnnych znajdują się też Kompleksy Konferencyjno-Szkoleniowe przystosowane do organizacji rozmaitych form mityngów biznesowych, konferencji i kształceń. Miejsca te kompilują ze sobą ofertę noclegową, wypoczynkową z bogatym zapleczem konferencyjnym oraz szeregiem interesujących zajęć dodatkowych. Osoby przebywające w kompleksie służbowo, mają do dyspozycji sale konferencyjne, w pełni wyposażone w najwyższej jakości sprzęt multimedialny, posiadające klimatyzację oraz funkcję całkowitego zaciemnienia. Oprócz tego w większości hoteli są też: kręgielnie, kawiarnie, siłownie czy baseny. Obiekty proponują także catering i wyżywienie w bardzo atrakcyjnych cenach.

Łazienki II Resort Medical &SPA w Ciechocinku

Autor: http://lazienkiresort.com
Źródło: http://lazienkiresort.com

Osoby biorące udział w szkoleniach mogą w wolnym czasie wybrać się na organizowane na terenie hotelu zabawy taneczne, karaoke czy biesiady. Goście mogą także użytkować hotelowy ogród, gdzie często organizowane są grille. Hotele w Ciechocinku to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną cichego miejsca nie tylko w celach prywatnego urlopu, ale i na konferencje.