Kolor nude na każdą okazję

Mężczyźni pewnie będą niezadowoleni, ale w damskiej gamie rozpoznawalnych kolorów na dobre zagościł już kolor nude i nic nie zwiastuje, żeby miał ją kiedyś opuścić. Należy zatem kupić ciuchy w tym kolorze, bo możemy mieć pewność, że będą przydatne przez długi czas.

buty

Autor: Solo Femme
Źródło: Solo Femme

Kolor nude oznacza kolor skóry, który wygląda jak nieco cieplejszy beż. Jest on bardzo kobiecy i subtelny, a dodatkowo świetnie wygląda na wszystkich rzeczach. Niemal wszelkie sklepy, w tym również te które można znaleźć w internecie oferują nam niemal każdą część garderoby w tym kolorze. Nike, Reebok, Le Coq … to tylko przykład, gdzie możemy go odnaleźć.

Buty na szpilce w kolorze nude to ciągle absolutny „must have” w garderobie każdej kobiety, która kocha modę. Można stwierdzić, że weszły już do kanonów mody i dziś możemy je zrównywać z małą czarną, która wisi w szafie prawie każdej kobiety – .

Dodatkowo trzeba powiedzieć, że ciuchy o kolorze nude perfekcyjnie sprawdzają się w biurze. Jest to bardzo neutralny kolor, doskonale komponujący się z ciemnymi barwami. Jeżeli zatem pragniemy zacząć konstruowanie szafy pod kątem naszej pracy możemy rozpocząć od wizyty w Ubrania h&m. Z pewnością odnajdziemy tam ciekawe propozycje, które pomogą nam stworzyć tzw. bazę. Do tego ceny nie będą zbyt wygórowane, więc każdy będzie mógł zezwolić sobie na tego rodzaju zakupy – .

Oprócz ubrań barwa nude została wykorzystana przez wytwórców różnego rodzaju kosmetyków. Po pierwsze należy wskazać, że świetnie prezentuje się na płytkach paznokci. Przedsiębiorstwa zajmujące się wyrobem kosmetyków mają w ofercie emalie do paznokci we wszelkich odcieniach koloru nude. Pewne wątpliwości można powziąć co do stosowania ich przez osoby z jasną cerą. Muszą one zastanowić się czy kolor nude w zestawieniu z ich jasną skórą nie sprawi, że wszystko zleje się w jedną całość, a efekt końcowy będzie delikatnie mówiąc mdły. Ostatecznie decyzja o wyborze takiego koloru uzależniona jest (czy to odnośnie kosmetyków, czy ten ubrań) od indywidualnej oceny każdej kobiety.

Źródło: domodi