Kolczyki są świetną ozdobą ludzkich uszu, a ich różnorodność pozwala podkreślić swoją osobowość

Kolczyki mają bogatą historię. Są dekoracją znaną z dawnych lat, kiedy właściwie nie były tylko kobiecą ozdobą, lecz także męską. W obecnych czasach, uszy przebijane są również dzieciom, a wiele osób zajmuje się już własnoręczną produkcją oryginalnych ozdóbek na nasze uszy.
Przebijanie małżowin usznych jest w tej chwili właściwie przyjemne.

Wystarczy krótki zabieg w salonie kosmetycznym oferującym zabieg przekłucia małżowin i już nie musimy się martwić. W salonie wybieramy kolczyki srebrne albo ze stali medycznej, albo mamy parę ze sobą. Dalej kosmetyczka umieszcza je w specjalny sprzęt, jakim później przebija uszy, od razu umieszczając w nich ozdobę. To istotne, aby były to kolczyki srebrne lub ze stali medycznej, ponieważ jedynie wtedy możemy być pewni, że małżowiny uszne będą się goić prawidłowo. Kosmetyczka ma też możliwość odmówić nam przebicia uszu, jeżeli nie dysponujemy kolczykami z odpowiedniej stali.
biżuteria online

Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek kolczyków jest bardzo szeroki. Niewiele zostało sklepów stacjonarnych, gdzie możemy je kupić. Są jedynie placówki jubilerskie, gdzie dostaniemy kolczyki z droższych kruszców oraz placówki z ciuchami, gdzie kolczyki znajdziemy przy ladzie. Z pomocą idzie Internet oraz mnóstwo portali z wyrobami własnoręcznymi a także ze sklepami internetowymi. Biżuteria online Biżuteria online na e-sentiell posiada znacząco szerszy asortyment. Można znaleźć dowolne kolczyki, a także możemy wybranych twórców poprosić o wytworzenie ozdóbek według naszej wizji, jeżeli nie umiemy stworzyć ich sami. Biżuteria online posiada też tę zaletę, że można zakupić kolczyki nawet ze Stanów Zjednoczonych. W sieci nie istnieje pojęcie odległości. Jedynie nasz budżet poczuje opłatę za przesyłkę.

Kolczyki, stosowane z umiarem, to śliczna ozdóbka na każdą okazję. Są osoby, które noszą więcej niż parę kolczyków i to ich sposób na wyrażenie siebie, mimo to, nie zawsze zbytek ozdób jest dobrze widziany.