Klasyczne dodatki takie jak np. obuwie jako odpowiedni element przy tworzeniu wyjatkowego ubioru.

Styl miejski to połączenie charakterystycznej swobody z modnymi i ściągającymi wzrok dodatkami. Dzięki niemu mamy możność ubierać się na luzie oraz w sposób wygodny, a równolegle nasze stylizacje pozostają atrakcyjne. Obuwie jest znaczącym fragmentem stylu miejskiego. Mogą ustanawiać klasyczną cząstkę naszego look’u lub wręcz przeciwnie, być owym ekstrawaganckim akcentem. Jak to piszą klasyka obroni się sama. Typowe obuwie na nie wysokim obcasie, baleriny, trendowe rzymianki… wszystkie te tradycyjne alternatywy zezwolą komfortowo spędzić na ulicach miasta nawet cały dzień.

modna sukienka

Autor: Camile Aldriene Banez
Źródło: http://www.flickr.com
Klasyka to doskonały wybór, który kobiety cenią zwłaszcza w czasie ciepłych dni, kiedy nie mamy ochoty nadto obciążać swych stóp. Popularnością cieszą się również koturny, które zezwalają złączyć fajny zabieg optycznego przedłużenia nóg z wygodą dreptania. Na zatłoczonych drogach dużych miast nie raz ujrzymy również trampki, i również oryginalne wariacje czyli łączenie tenisówek i obuwia na koturnach, lub też tenisówek z balerinami. Chcąc uczynić z butów swobodny i klasyczny element stylizacji, stawiajmy na stonowane barwy i nierzucające się zbytnio w oczy wzory, jakie ozdobią różnoraką odzież. Jeśli chcemy założyć klasyczne, czarne legginsy i prosty, popielaty T-shirt, możemy pokusić się o takie dodatki jak więcej ekstrawaganckie buty czy też torebkę. Dodatki znakomicie podkreślają niepowtarzalny styl (zerknij proszę: ), indywidualność, hobby. Atrakcyjnością cieszą się ostre barwy, przyciągające uwagę swoją niesamowitą soczystością.

Każda kobieta chciałaby wiedzieć, co jest aktualnie na topie i co uczynić, aby nie zaliczyć stylowej wpadki (to jest fajne: polecane kombinezony). Jednak mamy dzisiaj mnóstwo możliwości monitoringu najnowszych trendów! Starczy obejrzeć branżowe gazety albo programy telewizyjne, kierowane nie tylko do projektantów, lecz także dla ludzi interesujących się modą oraz powiązanymi z nią nowinkami. Także w internecieznajdziemy mnóstwo ciekawych blogów o tematyce modowej. Mogą one stać się prawdziwym źródłem wiadomości a także wzorców do tworzenia swoich, oryginalnych stylizacji!