Każda kobieta powinna co najmniej od czasu do czasu o siebie zadbać – a jaką przyjemność Ty sobie dzisiaj zrobiłaś?

W nieustannej gonitwie codziennych obowiązków niejednokrotnie zapominamy o samych sobie – jeśli musisz rany wyprawić dzieci do przedszkola, zrobić domownikom śniadanie, pójść na osiem godzin do pracy, a dodatkowo po pracy pojechać na zakupy, odebrać dzieci ze szkoły, zrobić obiad i jednocześnie w międzyczasie nastawić pranie i posprzątać w kuchni – bez wątpienia nawet chwili nie poświęcasz myśli, w jaki sposób sprawić sobie przyjemność i się odprężyć. Tymczasem to wielki błąd!

Oczywiście, że

manicure

Autor: Becky Stern
Źródło: http://www.flickr.com

nie powinnaś nagle rzucić wszelkich obowiązków, jednak od czasu do czasu możesz się nimi podzielić z mężem. Wtedy powinnaś mieć popołudnie wyłącznie dla siebie – takie popołudnia powinnaś sobie zagospodarować co najmniej raz w tygodniu żeby czuć się naprawdę dobrze. Pewnie zastanawiasz się teraz, co mogłabyś robić w taki wieczór kiedy już uda Ci się go zagospodarować. Znakomitym pomysłem zdecydowanie będzie wybranie się do salonu urody – tam wyspecjalizowane osoby zajmą się Tobą, a Twoim zadaniem będzie wyłącznie odprężenie się; więcej: salon kosmetyczny kabaty. Możesz wybrać przykładowo masaż, który – jeśli zostanie właściwie wykonany, na pewno da Ci siły na cały kolejny tydzień. Na dodatek w wielu gabinetach oferowana jest dla przykładu lampka wina lub nieduże przekąski. W takich warunkach masaż ( kinesiotaping wrocław ) będzie wielką rozkoszą nie tylko dla Twojego ciała, ale także dla zmysłów. Na dodatek możesz wybrać się także na manicure – to oczywiście dobry pomysł szczególnie

masaż

Źródło: pixabay

dla mam małych dzieci.

Oczywistym jest, iż przy małym dziecku zwykle nie mamy ani chwili czasu na pomalowanie paznokci. Jeżeli wybierzesz się na manicure, wówczas wszystko zostanie wykonane za Ciebie. Pomalowane ładnie paznokcie sprawią, że będziesz wyglądała naprawdę wystrzałowo i bez wątpienia dodadzą Ci pewności siebie. Taki manicure musisz fundować sobie przynajmniej na dwa tygodnie – jeśli zdecydujesz się na lakier hybrydowy, wówczas masz właściwie pewność, że przez cały tren okres Twoje paznokcie będą wyglądać nieskazitelnie. Oczywiście wizyta w salonie urody to na pewno rewelacyjny, jednak bynajmniej nie musisz wydać fortuny aby się dobrze bawić i odprężyć się. Wystarczy, że przykładowo umówisz się na babski wieczór z przyjaciółką – niezależnie od tego, na co ostatecznie się zdecydujesz, zawsze pamiętaj o sobie!

Sprawdź również – Nova 2