Każda dama może dobrać ładne błyskotki dla siebie, gdyż teraz nie potrzeba oglądać się na ceny

Biżuteria to wyjątkowo piękny dodatek do ubioru, lecz niestety – jest ona dość droga. Nie znaczy to jednakże, że należy zrezygnować z gustownych ozdóbek.

zabieg

Autor: Chris
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś każda kobieta może zakupić śliczne błyskotki: klipsy, naszyjniki albo bransoletki. Rozwiązaniem jest w tym przypadku biżuteria ręcznie wykonana, inaczej mówiąc hand made.

kolczyki ręcznie robione

Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Załóż kolczyki do uszu – to na naprawdę piękna ozdoba
fotogram - wakacje

Autor: Harco Rutgers
Źródło: http://www.flickr.com
Kolczyki zaliczają się do najbardziej lubianych ozdób zakładanych przez panie. Są one piękne, gustowne, a do tego w przeciwieństwie do pozostałych elementów biżuterii w ogóle nie zawadzają w czasie wypełniania codziennych obowiązków. Kolczyki można nosić krótkie albo długie, proste albo zdobione kamieniami, złote albo srebrne. Obecnie niezwykle modne stały się kolczyki ręcznie robione. Można je zakupić za stosunkowo nieduże pieniądze, a przedstawiają się wprost świetnie. Podobne kolczyki również są różnorodne: od zwyczajnych kulek z koralików albo kamieni półszlachetnych po skomplikowane dzieła robione techniką sutasz.
Można je kupić w sieci
Biżuterię hand made można wykonać samodzielnie lub nabyć ją od osób, które tym się trudnią. Teraz taki zakup nie okazuje się szczególnie skomplikowany, gdyż wiele osób sprzedaje swoje dzieła w sieci. W wypadku jeśli interesuje nas sztuczna biżuteria sklep internetowy okaże się odpowiednim miejscem, by ją nabyć. Wybór w takich sklepikach jest naprawdę znakomity.

Można w nich kupić zarówno kolczyki, jak też bransoletki, wisiorki oraz korale. Nieraz wykonawcy przyjmują też zamówienia na specjalne okazje, jak chociażby śluby.