kamienie

kamienie

Ametysty, szmaragdy i inne kamienie szlachetne to nie wyłącznie element biżuterii, ale i lokata kapitału.

Ametysty,  szmaragdy i inne kamienie szlachetne to nie wyłącznie element biżuterii, ale i lokata kapitału.
Większość pań ubóstwia biżuterię i śni o szkatułce pełnej kosztownych klejnotów. Z pewnością niejedna kobieta bardzo ucieszyłaby się z drobiazgu w postaci złotego pierścionka z diamentem, srebrnej bransoletki czy naszyjnika z wartościowymi kamieniami. Niestety, najpiękniejsza biżuteria – z min. 14-karatowego złota i ze szlachetnymi kamieniami, nie należy do najtańszych. Mimo to są możliwości na to, żeby kupić wspaniałą, wymarzoną biżuterię i nie rujnować rodzinnego budżetu. (więcej…)

Jakie kamień dobrać do pierścionka zaręczynowego, aby pasował do osobowości twojej narzeczonej?

Jeśli masz w planach zaręczyny, będziesz musiał odwiedzić salon jubilerski. To akurat w tamtym miejscu zakupisz najśliczniejszą biżuterię, która w taki dzień jest niezbędna.Jeżeli Twoja narzeczona woli srebro, pierścionek z okazji zaręczyn powinien zostać zrobiony z białego złota. (więcej…)

W jaki sposób skonstruować swoją własną biżuterię?

W jaki sposób skonstruować swoją własną biżuterię?
W ostatnim czasie ogromnie popularną praktyką, zwłaszcza wśród kobiet stało się własnoręczne przygotowywanie biżuterii. Jest to z pewnością połączone z faktem, że kobiety lubią zawsze i w każdych momentach dobrze wyglądać. Niemniej pomimo tego, nie wszystkie z nich stać na zakup nowej i niezmiernie drogiej biżuterii, w takim razie też własnoręczne jej produkowanie jest niezmiernie ciekawą propozycją. W tym miejscu należałoby także dodać, że praktycznie nie posiadamy jakichkolwiek ograniczeń oprócz tych, które znajdują się w naszej głowie. (więcej…)