Endermologia

W idealnym świecie masz dostatecznie dużo czasu na relaks i uprawianie sportu. Twoja skóra, ciało funkcjonują i prezentują się perfekcyjnie. Jesteś kwintesencją kobiecości. Bajka? Niestety, często okazuje się, że tak… Złe samopoczucie z racji nadwagi, zły stan skóry i… zły nastrój – to następstwa niedbania o siebie . Masz teraz dwie opcje: albo pokochać siebie, albo popracować nad sobą. To nierozsądne, budzić się codziennie rano i myśleć o kilogramach. Należy w końcu podjąć jakaś decyzję!

endemologia:
Na ratunek przychodzą nam zabiegi kosmetyczne, a jednym z nich jest endermologia – zwana lipomasażem, o którym więcej możesz przeczytać pod tym adresem. Jest to zabieg, który umożliwia nam pozbycie się tzw „skórki pomarańczowej” a także nadmiernej tkanki tłuszczowej. Lipomasaż cieszy się wielka popularnością wśród kobiet, a skorzystać z niego możemy w gabinetach kosmetycznych. Poprawia on ukrwienie tkanek oraz pozbywa się szkodliwych toksyn z organizmu. Panie powinna ucieszyć informacja, iż jest to zabieg nieinwazyjny, bezbolesny, efektywny i co najważniejsze, bezpieczny.

W celu by nasze ciało budziło jeszcze większy zachwyt, możemy raz na zawsze pozbyć się zbędnego owłosienia decydując się na zabieg epilacji laserowej. Depilację jesteśmy w stanie wykonać osobiście w zaciszu domowym, jednak jej efekty są nietrwałe – bywa, że już następnego dnia nasza skóra przypomina w dotyku papier ścierny. Epilacja laserowa (o której poczytasz tutaj – ) jest o tyle bardziej praktyczna, że już na zawsze usuwa zbędne owłosienie występujące na ciele. Zastosowanie epilacji, nie tylko pozwoli zapomnieć o codziennej, uciążliwej depilacji, ale poprawi wygląd naszej skóry, zagwarantuje odpowiednią higienę ciała, oraz zdecydowanie doda nam pewności siebie.

uroda

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

W dobie kultu gładkiego ciała, nadmierne owłosienie na kobiecym ciele stanowi problem kosmetyczny. Czasem wynika on z urody kobiety, czasem jest przejawem choroby. Mimo to w obu tych sytuacjach nie jesteśmy zmuszone by żyć z tą wstydliwą przypadłością. I nawet jeśli metoda ta wymaga od nas pewnych środków pieniężnych, należy odłożyć fundusze na powrót do normalności. Zapomnijmy o kłopotliwych kontaktach z innymi osobami – czasem tak mało wystarczy by uwierzyć w siebie i żyć pełnią życia!