Jaką biżuterię ofiarować swojej kobiecie – poradnik

Panie uwielbiają wkładać biżuterię, a jeszcze bardziej uwielbiają ją dostawać od swoich gentlemanów. Niestety świat świecidełek jest dla nas nierzadko obcy i tajemniczy, jednakże to nie przyczyna by się wycofywać! Przyszykowałem dla Was kilka zasad, którymi można się inspirować kupując biżuterię swoim damom.
A więc postanowiłeś, że tym razem podarujesz swej kobiecie biżuterię.

biżuteria online
Nike CTR 360

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Gdyby to były zrękowiny, kwestia byłaby relatywnie prosta. Miałbyś tu bardzo ograniczony wybór. Jakkolwiek wszystkie inne okazje umożliwiają wybór prezentu z pełnej gamy. A jest w czym przebierać: , kolczyki srebrne, platyna, kolczyki, wisiorki, bransolety, brylanty, perły … Głowa boli. Co gorsza biżuteria, jak większość fragmentów kobiecego stroju, podlega wpływom mody . Dlatego trudno tutaj mówić o sztywnej oraz uniwersalnej klasyce. Warto na początek spojrzeć wstecz i poszukać natchnień w czasach naszych babć i dziadków. Nasi przodkowie wyznawali tutaj naczelną zasadę: biżuterię ofiaruje się wyłącznie kobietom bliskim. Będzie to głównie wybranka serca, ale także mama, siostra bądź córka. Biżuteria to bowiem niezwykle zobowiązujący upominek. Kobieta, jaka nie czuje się związana z panem wręczającym jej biżuterię, może, prezent zwrócić.
malowidło - kobiety

Autor: Jan Kraus
Źródło: http://www.flickr.com

Druga zasada nawiązuje do kobiecej klasy, w której obowiązuje reguła umiaru i harmonii. Kupując biżuterię dla swojej wybranki, pamiętaj, że nawet jeżeli Twoje uczucie jest gorące, podarunek nie musi krzyczeć. Tego rodzaju ozdoby będą bardziej kropką nad „i” aniżeli głównym punktem programu.

Mają uwydatniać jak też uzupełniać krasę, nie zaś ją przyćmiewać. Zatem od rozmiarów jak też ilości ozdób, istotniejsza będzie jakość zrealizowania jak też użyte półprodukty. Dziś dostępna jest również biżuteria online – któż z nas nie zachwycał się biżuterią online.