Jaką biżuterię kupić chłopcu, a jaka będzie najlepsza dla małej księżniczki?

Bardzo często się zdarza, że małe dziewczynki uwielbiają wkładać biżuterię. Jeśli nie będą zakładać jej teraz, to z pewnością będą to robiły kiedyś.
Należy najpierw zdecydować czy biżuteria dziecięca, którą kupujesz, będzie zakładana od zaraz czy tego typu, do której dziecko dorośnie.

Trzecia edycja Swap Party w Łubu Dubu

Autor: Łubu Dubu
Źródło: Łubu Dubu
Dzisiaj można w sklepach z biżuterią napotkać specjalistyczne kolekcje dla dzieci, w których znajadziemy subtelne naszyjniki czy bransoletki z barwnymi charmsami. Biżuteria z kwiatkami czy też zwierzątkami będzie pasowała do sportowych dodatków czy też różnych gadżetów. Dziewczynka, jaka otrzyma taki upominek na pewno włoży go do swej kolekcji skarbów. Możemy też sprawić potomstwu bardziej kosztowny prezent i wtedy lepiej skorzystać z normalnej kolekcji. Perłowe kolczyki może nie natychmiast przyciągną uwagę dowolnej dziewczynki, lecz będą wiernie czekać aż styl jej wydorośleje. Złoto to świetna inwestycja majątku, więc dając dziecku biżuterię, lokujesz także w jego przyszłość. W takim przypadku warto zakupić wersje uniwersalne, które nie przestaną być modne za parę lat.
Jeżeli kupujesz potomstwu biżuterię z kolekcji dziecięcej, zobacz jakie kreskówki ogląda czy w jakiego rodzaju gry na komputerze gra. Najprościej wybrać oczywiście biżuterię dla swojego dzieciaka, jednak jeśli ma to być prezent dla dziecka brata czy kolegów, zapytaj opiekunów. Jeśli dziewczynka nie ma przekłutych uszu, nie kupuj jej złotych kolczyków.

Jeśli potomstwo notorycznie coś gubi, nie nabywaj również bransolety, która bez trudu mogłaby się zsunąć z ręki. Chłopiec z pewnością uraduje się z zegarka. Więc nie kupuj mu następnej komputerowej gry, tylko zakup mu zegarek.