Jak skutecznie wymodelować owal twarzy oraz figurę

Wiele osób pragnie polepszyć swój wizerunek tak, aby wyglądać piękniej, szczuplej, a nieraz również młodziej. Chociaż osoby z nadwagą dużo razy słyszały o zaletach płynących ze zastosowania różnych diet odchudzających , jak również ćwiczeń modelujących, nie każdy jest świadomy, że nawet najwspanialej poprowadzony trening może nie pomóc w pożądanym wyrzeźbieniu ciała – mimo licznych zalet zdrowotnych oraz estetycznych są obszary, w jakich komórek tłuszczu nie da się spalić przez dietę i ćwiczenia. Są to przykładowo takie miejsca jak podbródek, fałdki nad kolanami, plecy bądź plecy.

liposukcja

Źródło: http://www.lipoline.pl/
Wtedy, chcąc pozbyć się tłuszczu w tych uciążliwych obszarach, użyteczne mogą się okazać zabiegi w zakresie medycyny estetycznej, dzięki którym można skutecznie i na długo upiększyć figurę. Bardzo dobrym zabiegiem jest lipoliza, prowadzona za pomocą najnowszych technologii, i która została przygotowana właśnie z myślą o redukcji tłuszczu z wybranych części ciała –
Polega to na wprowadzeniu przez cienką igłę substancji, które powodują uszkodzenie komórek tłuszczowych, które są potem naturalnie usuwane przez organizm. Dzięki temu tłuszcz w danych miejscach jest usuwana na długo, a na widoczne rezultaty nie trzeba także długo oczekiwać. Lipoliza jest skuteczna już przy pierwszym zabiegu, jeżeli ilość usuwanej tkanki jest niewielka – w wypadkach mocniej zaawansowanych może być potrzebne przeprowadzenie kilku zabiegów. Zostaje to ustalone podczas konsultacji z lekarzem. Zdecydowanie warto być świadomym, że używana sulfatydylocholina albo mieszanina fosfatydylocholiny oraz deoksycholatu jest całkowicie bezpieczna dla pozostałych tkanek ciała i zabieg z pewnością należy do nieinwazyjnych.

Zależnie od potrzeb klientów można dopasować dawkę, żeby zyskać upragniony efekt –

liposukcja

Źródło: http://www.lipoline.pl/

redukcja zależy przede wszystkim od ilości wstrzykniętej substancji. Skutki uboczne należą do łagodnych – przede wszystkim w postaci naturalnego opuchnięcia tejże części ciała, na jakiej był zrobiony zabieg. Jest to całkowicie naturalne, ponieważ tak objawia się usuwanie tkanki tłuszczowej przez organizm.

Poza lipolizą interesującym pomysłem na piękne wymodelowanie twarzy i figury jest także liposukcja laserowa, metoda także bardzo nowoczesna i skuteczna – . Jest przeważnie stosowane na twarz ze względu na bardzo dobry, piękny efekt po zabiegu. Tak samo, jak w przypadku lipolizy, celem jest uszkodzenie komórek tłuszczowych i naturalne wyeliminowanie przez organizm, lecz dodatkowym efektem jest również pobudzenie wytwarzania kolagenu – dzięki temu karnacja jest elastyczniejsza i gładka. Nie tylko jest to o wiele bezpieczniejsza metoda, niż standardowa liposukcja, ale też rezultaty są wyraźne bardzo szybko – czasami nawet natychmiast po zabiegu, choć całkowity efekt kształtuje się przez okres ok. 90 dni.

By poznać więcej, na pewno warto posłużyć się narzędziami dostępnymi w sieci – można nie tylko poznać mnóstwo przydatnych rzeczy na temat różnych zabiegów medycyny estetycznej, ale także zorientować się w cenach oraz opiniach o poszczególnych klinikach.