Jak skompletować szafę mężczyzny?

Każdego dnia na ulicach spotykasz setki facetów. Część z nich przyodziana jest zupełnie od czapy, natomiast część po prostu zachwyca – przyciąga spojrzenia nie jedynie pań, lecz też panów.
Prawdopodobnie nieraz zastanawiałeś się w jaki sposób to się dzieje? Metodą na rozwiązanie tej zagadki może być należyte wyposażenie swej garderoby! Pośród elementów konfekcji nie ma ważnych i mniej istotnych.

Kolekcja Jackpot wiosna 2013

Autor: Jackpot
Źródło: Jackpot
Wszystko jest istotne, aczkolwiek niektóre składniki są newralgiczne. Te kluczowe składniki to odpowiednio dobrane buciki, spodnie oraz tak zwana „góra”, a więc sweter, koszula (poznaj co oferuje koszule zielona góra – mengarnitury.pl) i marynarka. Wychodzi na to, że istotne jest wszystko. I tak jest – z tą różnicą, iż najważniejsze jest, aby poszczególne „podzespoły” naszego okrycia „wywodziły” się z jednego stylu. O co chodzi? O to, ażeby nie zestawiać sportowych bucików z garniturowymi spodniami oraz koszulą w paski – zaś na wierzchu z kurtą ortalionową.
Marianna Tomaszko

Autor: Karen Eliot
Źródło: http://www.flickr.com
Ważne jest, by się trzymać jednego stylu – potencjalne mieszanki dopuszczalne są jedynie w kwestiach kolorów a także dodatków – i tutaj również bez zbytniej ekstrawagancji. Powinniśmy o tym pamiętać, bo kompozycja doskonała to ubiór w jednym stylu – gustowne buciki, spodnie w kant lub modne dżinsy, t-shirt idealnie przylegająca do ciała oraz marynarka. Takowe zestawienie idealnie sprawdzi się na wieczorne wypady lub do pracy – pod warunkiem, iż nie obowiązują tam uniformy.

Sprawdzonym rozwiązaniem są również sweterki pod marynarkę – od paru lat zastępują z sukcesem golfy, jakie może i były ciepłe, jednak współcześnie są niemodne. W sklepach stacjonarnych jak także online dostępna jest odzież męska XXL.