W jaki sposób zestresowana pracą kobieta może się odprężyć i przy okazji poprawić wygląd swojej skóry

Uroda i moda to teraz bardzo powszechnie używane słowa. Kobietom, a szczególnie strojnisiom, zależy na tym, aby na długie dekady zachować młodzieńczą świeżość. To zadanie jednakże do prostych raczej się nie wlicza. A to za sprawą bardzo stresującej pracy, której niewiasty bez pamięci się poświęcają. Tak czy inaczej, każda kobieta interesu płaci wysoką cenę za oszałamiającą karierę w reklamie. Efektem zarwanych nocy oraz nadużywania kawy bywają podkrążone oczy i pozbawiona blasku skóra twarzy.

kobiety w SPA

Autor: STUAimages
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy ogólne wyczerpanie organizmu coraz bardziej daje o sobie znać, to sygnał, że warto przystopować. Bezrobotnym trzydziestolatkom radzi się np. wizytę u fryzjera (ma to dodać odwagi tym mniej zaradnym białogłowom), z kolei zmęczonym bizneswomen można zaoferować zabiegi kosmetyczne, tym razem nade wszystko w celach poprawy stanu urody.Jedną ze świetnych i łatwo osiągalnych kuracji jest endermolifting (więcej w tym źródle). Zabieg stosowany bywa na lica, a jego efektem będzie redukcja zmarszczek i znaczna poprawa jędrności cery. Endermolifting stosuje się również w przypadku, gdy strojnisia pragnie chociaż trochę poprawić owal twarzy. A jeśli konkretna partnerka zechce zaskoczyć swoją prezencją partnera, to wspomniany zabieg będzie w takiej sytuacji najlepszym wyjściem – poza wymienionymi tutaj korzyściami, trzeba również pamiętać o tym, że kolejnym plusem tej kuracji pozostaje zmniejszenie tkanki tłuszczowej na twarzy i brodzie.

interesujący link

Autor: Naomi King
Źródło: http://www.flickr.com

Żeby móc poczuć się komfortowo podczas biznesowych meetingów, zwłaszcza jeżeli kobieta jest wyznaczona na prelegenta, należy pozbyć się wszelkich niedoskonałości. A do nich dermatolodzy zaliczają przykładowo przebarwienia, blizny lub wypełnianie ust wrocław rozstępy. Z takimi estetycznymi problemami skóry świetnie poradzi sobie amerykański laser Palomar. Dzięki cyklowi zabiegów cera usługobiorczyni stanie się o dużo młodsza, a kobieta wróci do domu w lepszym nastroju, który będzie jej towarzyszył przynajmniej przez parę następnych tygodni.

Żeby jednak uzyskane efekty były olśniewające, laser Palomar musi się znajdować w odpowiednich dłoniach, co oznacza, że zabieg wykonuje tylko doświadczony i wykształcony kosmetolog. A poza tym, jeszcze przed zainicjowaniem kuracji, zada on trzydziestolatce kilka ważnych pytań, a od udzielonych odpowiedzi zależeć będzie decyzja, czy konkretny zabieg można w ogóle wykonać – niektóre choroby mogą być bazą do odmowy wykonania np. mezoterapii igłowej.