Jak dobrać jeansy? Do każdego rodzaju sylwetki można dopasować odpowiednie spodnie. Istnieją takie możliwości

Powinniśmy przyznać, iż kupowanie jeansów to dość osobista czynność, to chwila, kiedy powinniśmy skonfrontować się ze swoją sylwetką. Jak mówimy o jeansach nie chodzi tylko o figurę, ale przede wszystkim o wymiary naszego ciała, które są z pewnością bardziej kluczowe niż sam rozmiar. Ta okoliczność sprawia, iż ponad 30 procent kobiet nie potrafi scharakteryzować kształtu swojej sylwetki, co na nieszczęście sprawia, że w swojej szafie posiadają sporą ilość jeansów, która zamiast uwydatniać zalety ich sylwetki, robi całkowicie odwrotnie. Czas to zmienić!

jeansy

Autor: Erich Ferdinand
Źródło: http://www.flickr.com
Panie często nie umieją zdefiniować, czy mają długi tułów czy krótki. A powinniśmy wiedzieć, iż ma to wielki wpływ na to, po które rodzaje jeansów należy sięgać. I nieważne czy mówimy o markowych jeansach typu levis, czy być może o zwyczajnych, kupionych na targu. Warto więc poznać najbardziej istotne wytyczne, co do wybierania najlepszych jeansów. Jeśli przykładowo mamy długi tułów i krótkie nogi, to koniecznie wybierajmy jeansy z wysokim stanem, co po prostu optycznie wydłuża nogi.

Bardzo częstym błędem, jaki popełniają kobiety jest kupowanie zbyt długich spodni, jakie zamiast dobrze wyglądać dodatkowo pogrubiają figurę. Jednocześnie, jeansy są bardzo uniwersalne, perfekcyjnie więc będą pasować zarówno do szpilek oraz marynarki, ale też do zwykłego t-shirtu i trampek. Co równie istotne, a często zapominane, to fakt, że nie musisz być szczupła jak modelka, żeby w twojej szafie były jeansy. Jeśli tak myślisz, to musisz szybko zapomnieć o takiego typu

dżinsy od Levis

Autor: John Fu
Źródło: http://www.flickr.com

definiowaniu tej kwestii. Faktycznie bowiem jeansy prezentują się najkorzystniej na kobiecych sylwetkach, na różnorodnych kobiecych figurach.

Przykładowo materiał opinający się na krągłych biodrach oraz wydatnych pośladkach uwydatnia tak naprawdę atuty sylwetki. Markowe jeansy, na przykład firmy Levis nie powinniśmy traktować jak wydatek, to przecież inwestycja. Mając w swojej szafie kilka par jeansów, jesteśmy w stanie ze swobodą kreować codzienne kreacje, jednocześnie te bardziej poważne jak i luźne, czyli sportowe. To więc z pewnością pocieszające, że możemy wybrać jeansowe spodnie do każdego rodzaju figury. Zamiast więc narzekać i podupadać na duchu, warto to wykorzystać.